Natalia Siwiec pochwaliła się wyremontowaną kuchnią. Wnętrze robi wrażenie, choć internauci mają kilka uwag

Natalia Siwiec pokazała kuchnię

Natalia Siwiec pokazała kuchnię

Natalia Siwiec pokazała kuchnię. Jest ekskluzywna i bardzo luksusowa. Wśród licznych zachwytów nie brakuje także uwag. Co zaniepokoiło internautów?

Natalia Siwiec zyskała ogromną popularność w 2012 roku, pojawiając się na trybunach meczu reprezentacji Polski rozgrywanego w ramach Mistrzostw Europy. Jej gorące zdjęcia w błyskawicznym tempie obiegły media. Modelka miała na sobie mikro szorty i t-shirt z bardzo głębokim dekoltem, spod którego zmysłowo wystawały jej jędrne piersi.

Od tego momentu kariera Siwiec ruszyła z kopyta. Natalia wzięła udział w wielu projektach, wystąpiła w najpopularniejszych shows, zapozowała dla Playboya w kraju i za granicą. Dwa lata temu zdecydowała się na przerwę spowodowaną sprawami prywatnymi. Natalia urodziła córkę Mię.

Gwiazda sprytnie łączy macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi. Niedawno udowodniła, że nie tylko dobrze wygląda, ale też całkiem nieźle radzi sobie przed kamerą – dowodem jest to, jak zagrała w filmie Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa.

Moi kochani w tym roku spełniło się moje największe marzenie! Zagrałam w filmie „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” z samymi świetnymi aktorami. Granie Wioli było dla mnie ogromnym wyzwaniem i do dziś nie mogę w to uwierzyć – pisała podekscytowana pod koniec 2019 roku na swoim Instagramie.

Natalia Siwiec pokazała kuchnię

Natalia Siwiec wyżaliła się, że w czasie kwarantanny przytyła 3 kilogramy. Po powrocie z Meksyku jej ulubionym miejscem w domu stała się kuchnia. Po publikacji najnowszych zdjęć już wiadomo dlaczego – modelka urządziła ją bardzo gustownie. Wnętrze zapiera dech. Wygląda tak, jak z amerykańskich, wysokobudżetowych filmów.

Obiecywałam, że pokaże wam tu już skończone wnętrza. Zacznijmy od kuchni o która najczęściej pytacie i która jest już kompletna (może poza krzesłami barowymi).Biały mat z mosiądzem. Bardzo praktyczna. Nie zostają palce tak jak na błysku. Zawsze chciałam białą bardzo prostą kuchnię, ale wspólnie z @remeb_kitchens wzbogaciliśmy ją mosiądzem, czarnym paskiem i lustrem. Spiek kwarcowy od @neolith_jachon_polska Statuario. – napisała.

Inernauci są zachwyceni kuchnią Siwiec. W komentarzach pojawiło się mnóstwo zachwytów nad wystrojem pomieszczenia. Nie zabrakło też kilku uwag. Jedna z nich dotyczyła okna umieszczonego na równi z blatem:

To okienko jest słabe bo nie da się przez nie patrzeć chyba że masz 120 cm – skomentował jeden z  internautów.

Co na to Siwiec?

Tu nie o to chodzi by przez nie patrzeć jak gotujesz, ale jak siedzisz sobie w jadalni.

Niektórych obserwatorów zaskoczyły lustra zlokalizowane tuż przy podłodze:

A mnie interesują lustra do podłogi! Jak się sprawdzają bo tez o nich myśle ale ze względu na dzieci trochę się boję.

Natalia szybko rozwiała wątpliwości fanki:

Zależy od dziecka. Z Mią jest luz, ale jakie będzie drugie, nikt nie wie… – napisała.

Drugie? Czyżby Natalia chciała nam coś ogłosić? 🙂


Kuchnia Natalii Siwiec

Kuchnia Natalii Siwiec

Kuchnia Natalii Siwiec

Kuchnia Natalii Siwiec

Kuchnia Natalii Siwiec

Kuchnia Natalii Siwiec

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×