Natalia Gulkowska zrezygnowała z udziału w Top Model 5 tuż przed finałem. Jak tłumaczy swoją decyzję?

Natalia Gulkowska

Natalia Gulkowska

Natalia Gulkowska o odejściu z Top Model 5

Natalia Gulkowska podczas castingu do Top Model wyznała jurorom, że marzy o karierze modelki oraz o wyjściu z cienia brata. Staś Gulkowski to młody i obiecujący polski model. Jurorzy zgodnie twierdzili, że dziewczyna będzie w stanie pokonać swój kompleks, wywołany przez ciągłe porównywania do brata, lecz będzie musiała o to zawalczyć. Dodatkowo do aktualnej, piątej edycji programu została wprowadzona nowa zasada. Mentor uczestników, w tym wypadku Michał Piróg, dostał jednorazową możliwość przywrócenia uczestnika do programu. Swój immunitet wykorzystał w 8. odcinku show na korzyść modelki.

Zobacz: Top Model 5: Naga sesja w Izraelu i… szok! Po raz pierwszy w historii programu najgorzej oceniona uczestniczka nie odpadła. Jak to możliwe?

Wczoraj wyemitowany został 9. odcinek, podczas którego powinna opaść Magdalena Stępień-Kolesnikow. Niespodziewanie jednak Natalia Gulkowska zrezygnowała ze swojego udziału. Kiedy pozostali modele próbowali odwieść ją od decyzji oznajmiła, że ma dość słuchania ciągłej krytyki jurorów, którzy nie doceniają jej postępów.

Na swoim Facebooku zamieściła wyjaśnienie decyzji:

Ufff. Emocji, ze hej? duża cześć z Was jest na pewno rozgoryczona moją decyzja, inna ją szanuje, są tez pewnie i tacy którym przykro, a kolejna jest właśnie w drodze na imprezę celebrującą koniec mojego udziału w programie- a każdej z tych grup z osobna bardzo dziękuje za wspólne emocje przy programie Top Model- programie, który mimo wszystko dał mi bardzo wiele, pomógł na każdej płaszczyźnie rozwoju osobistego, a dzięki któremu ten pierwszy krok w świat modelingu zrobiłam z pełną parą. Nie zmarnuję tego, tak jak pisałam przy okazji poprzedniego, zeszłotygodniowego komentarza. Nie dla każdego jest reality show, nie dla każdego tez modeling – przy tym drugim mam zamiar pozostać na dłużej ? pozostaje mi spróbować Was przekonać, ze program jest programem- rządzi się swoimi prawami a także zachęcić Was do wspólnego kibicowania pozostałym uczestnikom ? trzymam kciuki kochani! 

A co wy myślicie na temat odejścia modelki z programu? Kibicowaliście jej?

Natalia Gulkowska z Top Model 5 - po metamorfozie

Natalia Gulkowska z Top Model 5 – po metamorfozie

Natalia Gulkowska przywrócona do Top Model

Natalia Gulkowska przywrócona do Top Model


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×