Naomi Campbell jest w ciąży? Zdjęcie z USG wywołało sporo zamieszania. Seksowna fotka w bikini rozwiała wątpliwości

Naomi Campbell jest w ciąży?

Naomi Campbell jest w ciąży?

Kiedy kilka miesięcy temu Naomi Campbell zadebiutowała na okładce GQ z ukochanym, raperem Skeptą, wysłany przez nią sygnał był jasny dla fanów. Modelka wreszcie znalazła partnera, którego traktuje poważnie i którym chciała pochwalić się światu. Para nie jest specjalnie przychylna social mediom, trzymają swoje życie prywatne na uboczu i nie wychylają się, gdy nie trzeba – ostatnio jednak wywołali sporo zamieszania.

Na Instagramie Skepty pojawiło się zdjęcie z USG, na którym można przyjrzeć się buzi dziecka w łonie matki. Fotografia naprawdę zrobiła wrażenie na fanach, którzy rzucili się z gratulacjami i zaczęli wypytywać kiedy Naomi urodzi swoje pierwsze dziecko. Modelka milczała, nie paląc się najwyraźniej do skomentowana kontrowersyjnego zdjęcia. Wreszcie postanowiła jednak uciąć wszystkie plotki i na swoim profilu zaprezentowała fanom zdjęcie w seksownym bikini. Piękne biodra, cudowny profil i absolutnie płaski brzuch.

I zapewne położyłoby to kres plotkom o ciąży, gdyby nie fakt, że Internauci dopatrzyli się kilku nieścisłości i z uporem godnym lepszej sprawy powtarzają, że na fotografii wcale nie widnieje Campbell. Są również tacy, którzy twierdzą, że raper i modelka zdążyli się rozstać od czasu słynnej okładki, a matką dziecka Skepty jest inna kobieta.

Jak obstawiacie? Naomi ukrywa ciążę przed światem, czy zmieniła ukochanego na lepszy model?

Naomi Campbell jest zakochana! Słynna modelka pokazała nowego ukochanego w seksownej sesji zdjęciowej. Pozują nago!

Cannes 2018. Gwiazdy na premierze filmu BlacKkKlansman: Bella Hadid, Anja Rubik, Nicole Scherzinger, Naomi Campbell, Cate Blanchett

Kreacje gwiazd na gali CFDA Fashion Awards 2018: Kim Kardashian, Kendall Jenner, Irina Shayk, Naomi Campbell

 


Naomi Campbell jest w ciąży?

Naomi Campbell jest w ciąży?

Naomi Campbell jest w ciąży?

Naomi Campbell jest w ciąży?

Naomi Campbell i Skepta – na okładce brytyjskiego GQ

Naomi Campbell i Skepta – na okładce brytyjskiego GQ

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×