Szukaj

Najpopularniejsze zdjęcia rodziny królewskiej w 2020. Wszystkie przeszły do historii

Najpopularniejsze zdjęcia rodziny królewskiej na Instagramie

Najpopularniejsze zdjęcia rodziny królewskiej na Instagramie

Instagram jest obecnie jednym z najpopularniejszych social mediów użytkowanych przez internautów. Rodzina królewska od dawna podąża z duchem czasu i chętnie publikuje tam fotografie. Które z nich cieszyły się największą popularnością?

Od dawna wiadomo, że rodzinę królewską obowiązują rygorystyczne zasady co do kontaktów z poddanymi i fanami na całym świecie. Dotyczą one również kwestii udzielania się w social mediach.

Księżna Kate Książę William od lat posługiwali się wyłącznie oficjalnym kontem na Twitterze pałaców Kensington i Buckingham. Przed laty krążyły plotki, że książę Harry mógł mieć ukryte konto na Facebooku, aby podglądać przyjaciół z dzieciństwa. Krótko po tym, jak zaręczył się z Meghan Markle, jego wybranka musiała usunąć wszelkie ślady swojej aktywności w Internecie.

Wnuki królowej Elżbiety II mimo surowości monarchini od zawsze dążyły do tego, aby decydować o swoim życiu, dlatego też dwa lata temu księżniczka Eugenia zbuntowała się i założyła prywatne konto na Instagramie. Krótko po tym sama królowa wyszła naprzeciw oczekiwaniom współczesnych odbiorców i również zaczęła się tam aktywnie udzielać.

Pomysł pojawienia się rodziny królewskiej na Instagramie został przyjęty z aprobatą i okazał się szczególnie przydatny w 2020 roku, gdy świat opanowała pandemia koronawirusa, a poddani zostali na kilka miesięcy uziemieni w domach.

Najpopularniejsze zdjęcia rodziny królewskiej na Instagramie w 2020 roku

Rok 2020 dobiega końca, więc nadszedł czas na coroczne podsumowania. Magazyn People przygotował zestawienie dziewięciu najpopularniejszych zdjęć rodziny królewskiej. Pod uwagę zostały wzięte publikacje na trzech oficjalnych kontach Windsorów: @RoyalFamily@KensingtonRoyal@ClarenceHouse.

Największą liczbę polubień zdobyło konto Kate Middleton Księcia Williama (@KensingtonRoyal). Najpopularniejszym postem na ich profilu, który zdobył 2,4 miliona serduszek, jest fotografia przedstawiająca księcia Williama i jego troje dzieci siedzących na huśtawce. Zdjęcie wykonała Kate.

Na drugim miejscu, z 2 milionami polubień, uplasowało się nagranie przedstawiające księcia George’aksiężniczkę Charlotte Księcia Louisa klaszczących dla pracowników służby zdrowia w podziękowaniu  za ich wkład w walkę z koronawirusem.

Na profilu @RoyalFamily możemy podziwiać zdjęcia Królowej Elżbiety II i jej najbliższej rodziny. Profil śledzi 8.5 miliona obserwatorów, którzy chętnie oglądają zdjęcia monarchini.

Najpopularniejszym zdjęciem jest fotografia ze ślubu księżniczki Beatrice, która zdobyła 1.1 miliona serduszek.

Na drugim miejscu znalazło się zdjęcie ze ślubu księżniczki Eugenii, które przypadło do gustu ponad 842 tysiącom internautów.

Profil @ClarenceHouse, który należy do księcia Karola i księżniczki Camilli obserwuje 1.2 miliona obserwatorów. Choć cieszy się on najmniejszą popularnością, ma wielu zwolenników.

Najpopularniejszą fotografią, która zdobyła 296 tysięcy polubień, jest czarno-biały kadr przedstawiający księcia Kornwalii trzymającego w objęciach księcia Louisa.

Drugim, najchętniej oglądanym zdjęciem, jest kadr, na którym książę William silnym ramieniem obejmuje ojca. Pod nim wyraz uznania w postaci serduszka zostawiło 191 tysięcy obserwatorów.

Z całą pewnością plebiscyt wygrała mała księżniczka Charlotte, której fotografia z urodzin na wszystkich profilach cieszyła się wyjątkowo dużą popularnością. Wcale nas to jednak nie dziwi, ponieważ jest ona wyjątkowo piękną dziewczynką.

W naszej galerii znajdziecie pozostałe zdjęcia, które otrzymały największą liczbę polubień.


Najpopularniejsze zdjęcie Kate Middleton i księcia Williama - miejsce 1., 2.4 miliona polubień

Najpopularniejsze zdjęcie Kate Middleton i księcia Williama - miejsce 1., 2.4 miliona polubień

Najpopularniejsze zdjęcie Kate Middleton i księcia Williama - miejsce 2., 2 miliony polubień

Najpopularniejsze zdjęcie Kate Middleton i księcia Williama - miejsce 2., 2 miliony polubień

Najpopularniejsze zdjęcie Kate Middleton i księcia Williama - miejsce 3., 1.7 miliona polubień

Najpopularniejsze zdjęcie Kate Middleton i księcia Williama - miejsce 3., 1.7 miliona polubień

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×