Szukaj

Śmierć w „Na dobre i na złe”. Z serialu zniknie jeden z najbardziej lubianych bohaterów

Na dobre i na złe

„Na dobre i na złe”. Jak zginie Adam Krajewski?

Wygląda na to, że kolejny serial po M jak MiłośćPierwszej Miłości zamierza przejść „na ciemną stronę mocy” i doprowadzić widzów do rozpaczy. Mowa oczywiście o Na dobre i na złe, które – podobnie jak konkurencyjne produkcje – niedługo powróci na anteny. Jesienna premiera nowych odcinków przyniesie fanom zarówno radość i smutek. Już w pierwszych odcinkach stracimy bowiem jednego z najbardziej lubianych bohaterów.

Adam (Grzegorz Daukszewicz) i Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) bedą świadkami okropnego wypadku. Rozpędzone auto, w którym znajdowały się dzieci, wpadnie do wody i natychmiast zacznie tonąć. Krajewski rzuci się na ratunek uwięzionym w środku pasażerom. Tuż za nim do wody wskoczy również Wika. Niestety, nie wypłynie już sama na powierzchnię.

Adam zajmie się poszkodowanymi dziećmi, aż do przyjazdu karetki walcząc o ich życie. Dopiero gdy upewni się, że są bezpieczne i w dobrych rękach, rzuci się na ratunek ukochanej. Wiktoria trafi do szpitala w bardzo ciężkim stanie.

W całym tym zamieszaniu nikt nie dostrzeże, że Adam potrzebuje pomocy. Gdy mężczyzna zasłabnie w obecności Falkowicza (Michał Żebrowski) rozpocznie się dramatyczna walka o jego życie. Niestety, mimo specjalistycznego sprzętu i doświadczonych lekarzy, ratunek przyjdzie zbyt późno. Nieprzytomny Adam, podłączony pod aparaturę sztucznie podtrzymującą jego życie, nie zdoła nawet pożegnać się z ukochaną. Umrze na oczach Wiki, która wybudzi się zaledwie chwilę przed jego śmiercią.

710 odcinek Na dobre i na złe zostawi widzów ze strzępkami, zamiast nerwów. A do będzie zapewne dopiero początek…

Niemożliwe! Z „Na dobre i na złe” odchodzi jedna z najważniejszych postaci! Fani są zrozpaczeni

Konflikt z córką nie wyszedł Thomasowi Markle na dobre. Paparazzi przyłapali go na samotnym świętowaniu urodzin w McDonaldzie

Widzowie zacierają ręce z radości! Uwielbiana gwiazda „Na dobre i na złe” powiedziała o swoim powrocie po ośmiu latach!


Na dobre i na złe

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe - odcinek 684 - Wiktoria wróci do Leśnej Góry

Na dobre i na złe - odcinek 684 - Wiktoria wróci do Leśnej Góry

Marian Opania wraca do

Marian Opania wraca do "Na dobre i na złe"

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×