NewsyNajpierw uśmiercili bohatera Mikołaja Roznerskiego w "Na dobre i na złe", a teraz chwalą się zdjęciami z planu z aktorem. Jak to możliwe?

Najpierw uśmiercili bohatera Mikołaja Roznerskiego w "Na dobre i na złe", a teraz chwalą się zdjęciami z planu z aktorem. Jak to możliwe?

Mikołaj Roznerski wraca na plan Na dobre i na złe
Mikołaj Roznerski wraca na plan Na dobre i na złe
Elwira Szczepańska
20.07.2022 20:40, aktualizacja: 20.07.2022 20:54

Mikołaj Roznerski to aktor, któremu największą popularność przyniósł serial M jak Miłość. W produkcji gra od wielu lat, a jego kariera rozkręciła się na dobre. Wciela się tam w rolę Marcina Chodakowskiego i od momentu kiedy po raz pierwszy pojawił się na planie, fanki za nim szaleją. Teraz nie może narzekać na brak kolejnych ofert pracy. Zagrał również w wielu innych popularnych produkcjach, m.in. Rodzinka.pl, Ojciec Mateusz, Druga szansa, Na Wspólnej czy 39 i pół, czy Na dobre i na złe.

Bohater ostatniej z wymienionych  produkcji, którego grał Mikołaj, został uśmiercony w minionym sezonie, a teraz okazuje się, że Roznerski pojawi się na planie. Jak to możliwe?

Jak to możliwe, że Mikołaj Roznerski wraca do Na dobre i na złe?

Mikołaj Roznerski do niedawna był gwiazdą dwóch seriali Telewizji Polskiej – M jak miłość oraz Na dobre i na złe, do którego dołączył w 2021 r. Wcielał się tam w rolę policjanta, inspektora Piotra Korbana, ukochanego doktor Hanny Sikorki, w tej roli Marta Żmuda Trzebiatowska.

Jednak jego przygoda z serialem zakończyła się wraz z ostatnim sezonem, a aktor zdążył się nawet pożegnać z widzami.

Żegnaj Inspektorze... Drodzy, to był już ostatni odcinek »Na dobre i na złe« z moim skromnym udziałem. Cieszę się, że moja postać budziła takie emocje. Że są widzowie, którzy ją lubili i są widzowie, którzy jej nie znosili... czad... bo najgorsza jest obojętność – napisał kilka miesięcy temu.

Jego postać w serialu została uśmiercona. Ja to więc możliwe, że powróci do produkcji?

Okazuje się, że Mikołaj Roznerski nadal pojawia się na planie, po wakacjach będzie można go zobaczyć w nowych odcinkach.

Czy my się już gdzieś czasem nie widzieliśmy? – napisano na Instagramie serialu, pod publikacją zdjęcia z Roznerskim.

Jak to możliwe? W zwiastunie nowych odcinków możemy zobaczyć mężczyznę łudząco podobnego do Korbana, który mija ubraną w dres Hanię Sikorkę, biegnącą przez las. Lekarka dostrzega w nim ukochanego i zaczyna go gonić...

Jaka postać zagra Roznerski? Trudno powiedzieć, ale sam Mikołaj zapowiedział postać, enigmatycznym:

Poznajcie Miłosza ☺️Zaskoczy Was chłop.

Jak myślicie, czy to będzie brat bliźniak Korbana?

Obraz
Obraz
Obraz
Mikołaj Roznerski w roli Korbana w Na dobre i na złe
Mikołaj Roznerski w roli Korbana w Na dobre i na złe
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także