Szukaj

Monika Zamachowska już coś knuje. Była gwiazda TVN przeszła metamorfozę i zapowiada nowy projekt

Monika Zamachowska dostała nowy program? Gwiazda zmieniła fryzurę, styl i zapewniła, że coś knuje. Niewykluczone, że do sieci wypłynęło pierwsze zdjęcie z planu nowego projektu, który zobaczymy w wiosennej ramówce jednej ze stacji telewizyjnych.
Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

Zwolnienie Moniki Zamachowskiej z TVP odbiło się szerokim echem w mediach. Dziennikarka z ogromnym doświadczeniem, którą publiczność wręcz uwielbia, z dnia na dzień pożegnała się z programem Pytanie na śniadanie. Jej miejsce zajęła Małgorzata Tomaszewska-Słomina.

Małgosia Tomaszewska już pracowała z Olkiem Sikorą. Znam ją dobrze. Pracowała w TVP już dawno. Bardzo sprawna dziennikarka, poza tym śliczna, zawsze jej nóg zazdrościłam – powiedziała nam Zamachowska, dodając: – Nikt nie jest przyssany do stanowiska, szczególnie w telewizji. Moim zdaniem powinni jednak decydować widzowie, kogo chcą oglądać. Ale ja jestem tylko prostą prezenterką i to już posuniętą w latach. Miałam super czas w telewizji polskiej i tej telewizji zawdzięczam to, że zrobiła mi nazwisko. A jeśli nie chce z niego więcej korzystać, to nie jest to moja wina.

Widzowie często wspominają w komentarzach, jak bardzo brakuje im porannych rozmów z gośćmi śniadaniówki, które prowadziła Monika. Prezenterka dała się poznać jako ciepła, ale przede wszystkim bardzo konkretna i profesjonalna dziennikarka.

Monika Zamachowska dostała nowy program?

Wielu zastanawia się, jaki będzie kolejny zawodowy krok Zamachowskiej. Czy przejdzie do konkurencji, tak jak głoszą plotki? A może niebawem upomni się o nią TVP? Na razie wiadomo tylko, że gwiazda szykuje tajny projekt, który zapowiedziała na Instagramie.

Monika opublikowała zdjęcie z planu, na którym pochwaliła się fryzurą i stylizacją inspirowaną retro. Do fotografii dołączyła bardzo wymowny opis:

Knujemy… – napisała lakonicznie.

Internauci nie odmówili sobie skomentowania tak pięknego zdjęcia. Monika Zamachowska w nowym wcieleniu skojarzyła się niektórym z hollywoodzkimi pięknościami:

  • Idzie Pani w stronę Merlin Monroe. Ciekawe, co na to mąż.
  • Normalnie jak gwiazda Hollywood.
  • Pięknaś – pisali.

Wiosenne ramówki ruszą lada dzień. Ciekawe, czy zobaczymy w nich Monikę…


Monika Zamachowska w stylu retro

Monika Zamachowska w stylu retro

Monika Zamachowska na plaży

Monika Zamachowska na plaży

Monika Zamachowska – jesienna ramówka TVP 2019

Monika Zamachowska – jesienna ramówka TVP 2019

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×