Szukaj

Monika Zamachowska nową gwiazdą Polsatu? Po zwolnieniu z TVP wciąż szuka pracy

Monika Zamachowska prowadziła Pytanie na Śniadanie, ale padła ofiarą zwolnień z Telewizji Polskiej. Co teraz? Ostatnie miejsca, w których widziano dziennikarkę mogą wiele zdradzać.
Monika Zamachowska nową gwiazdą Polsatu? Po zwolnieniu z TVP wciąż szuka pracy

Monika Zamachowska nową gwiazdą Polsatu? Po zwolnieniu z TVP wciąż szuka pracy

Fani Moniki Zamachowskiej doskonale wiedzą, że dziennikarka od 25 lat była wierna jedne stacji. Mimo to, dyrektorzy Telewizji Polskiej postanowili zwolnić ją z pracy! Decyzja była szokująca dla widzów, ale samej zainteresowanej nie zabolała. Gwiazda zapewniała, że po rozstaniu z TVP może wręcz przebierać w ofertach pracy.

Zobacz: Monika Zamachowska zaskakująco o zwolnieniu z TVP i swojej następczyni „Jeśli nie chcą korzystać z mojego naziska, to…” [WIDEO]

Dostałam dzisiaj trzy propozycje pracy i jedną reklamową. Co robić? Przez 25 lat pracy w jednym miejscu człowiek trochę zapomina, jak to jest odcinać kupony od nazwiska, od osiągnięć, od marki, którą się stałam dzięki TVP – mówiła Zamachowska jeszcze jakiś czas temu.

Od jej zwolnienia z Pytania na Śniadanie minął dopiero miesiąc, ale wiele wskazuje na to, że Monika lada moment wystąpi w nowej, konkurencyjnej stacji. Czyżby Polsat zatrudnił żonę Zbigniewa Zamachowskiego? Wiele na to wskazuje.

Zobacz: Zamachowska pokazała się na salonach zaraz po zwolnieniu z pracy. W jakim nastroju pozowała do zdjęć?

Choćby to, że w ostatni piątek Monika była gościem na widowni Tańca z Gwiazdami. A tam producenci zapraszają raczej „swoich”.

Monika była zaproszona przez jednego z uczestników – tłumaczy w Super Expressie osoba z produkcji programu.

Dziennikarka była jednak gościem Polsatu w weekend. Przypadek?

Te parę tygodni pozwoliły mi zrozumieć, że na rynku mediów jest praca dla kobiety w swoim najlepszym momencie zawodowym i życiowym. Bo ja własnie w takim momencie jestem. Umiem tyle, ile umiałam, wiem o wiele więcej i lepiej radzę sobie w trudnych sytuacjach, a w domu mam miłość najbliższych i spokój. Jestem wymarzonym pracownikiem. Poza tym jestem pracoholiczką (…) Dzieje się, tylko niekoniecznie na oczach wszystkich. Kasia Dowbor, którą bardzo szanuję, powiedziała mi kiedyś „Czy ja mogę być jeszcze bardziej Kaśką Dowbor?”. Ja także nie potrzebuję być bardziej sobą. Jeśli widzowie będą chcieli mnie słuchać i oglądać to jestem dla nich. Tyle tylko, że tym razem na moich warunkach – informuje gwiazda.

Zobacz: Monika Zamachowska tonie w ofertach pracy! Jedną otrzymała z… TVP. Oj, ma w czym przebierać

Całkiem możliwe, że Zamachowska lada moment pokaże nam się w zupełnie nowej roli. Trzymamy kciuki i czekamy z niecierpliwością 🙂


Monika Zamachowska czy wróci do TVP?

Monika Zamachowska czy wróci do TVP?

Monika Zamachowska na ściance

30-10-2019 Warszawa Gala Romance TV fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

Monika Zamachowska – jesienna ramówka TVP 2019

Monika Zamachowska – jesienna ramówka TVP 2019

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×