Monika Olejnik na Facebooku: „Wygrałam w pierwszej instancji proces z Krystyną Pawłowicz”

Monika Olejnik

Monika Olejnik

Monika Olejnik wygrała w sądzie z Krystyną Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz kilkakrotnie uczyniła z ławy sejmowej stołówkę. Członkini PIS zafundowała sobie nawet przekąskę podczas debaty o projekcie nowelizacji konstytucji.

Z trudem godzę się na zamianę Wysokiej Izby na bar mleczny – skomentował poseł Twojego Ruchu Andrzej Rozenek, po czym poprosił marszałka o pięć minut przerwy zaś Pawłowicz o wyniesienie brudnych naczyń.

Całe zdarzenie ze szczegółami opisała Monika Olejnik, która między innymi zarzuciła posłance PiSu wulgarne zachowanie wobec członków ówczesnej opozycji. Podobno Krystyna Pawłowicz zwróciła się nawet do marszałka Sejmu słowami „Zamknij ryj!”.

Ostatecznie Krystyna Pawłowicz wszystkiemu zaprzeczyła i pozwała dziennikarkę do sądu. Właśnie wydano w tej sprawie wyrok o czym poinformowała Olejnik na swoim Facebooku. Okazuje się, że prezenterka wygrała!

Wygrałam w pierwszej instancji proces z Krystyną Pawłowicz. Zarzuciła mi kłamstwo, twierdząc, że skoro w stenogramie posiedzenia Sejmu nie zapisano, jak jedząc sałatkę krzyczała do innych posłów „stul pysk” i „ty chamie”, to znaczy, że tak nie było. W sądzie zeznawali posłowie, którzy byli wtedy na sali i słyszeli okrzyki pani poseł.

Wygląda na to, że sprawa wreszcie ujrzała swój finał. Czy posłanka Pawłowicz zrezygnuje na dobre z konsumpcji podczas ważnych obrad? 😉

Zobacz: Monika Olejnik skomentowała nieobecność Andrzeja Dudy na Balu Dziennikarzy

Monika Olejnik - Bal Dziennikarzy 2016

Monika Olejnik – Bal Dziennikarzy 2016

Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×