Szukaj

Monika Miller zagra w filmie! Wnuczka Leszka Millera rozpoczyna upragnioną karierę w show-biznesie

Monika Miller zagra w filmie

Monika Miller zagra w filmie

Choć w życiu Moniki Miller doszło ostatnio do ogromnej tragedii, wnuczka byłego premiera Leszka Millera nie zamierza poddać się rozpaczy. Śmierć ojca bez wątpienia załamała ją i sprawiła wiele bólu, ale dziewczyna ma przed sobą ogromną szansę na wymarzoną karierę. Praca pomoże jej stanąć na nogi i dojść do siebie po stracie – jaka praca? Nie byle jaka. Monika dostała właśnie rolę w dużym filmie.

Wnuczkę Millera zobaczymy w produkcji Raz, jeszcze raz – wystąpi u boku braci Mroczków i Piotra Cyrwusa. To dla niej nowość i na pewno ogromne wyzwanie, bo do tej pory nigdy nie miała styczności z prawdziwym planem filmowym. Wystąpiła co prawda w teledysku i radzi sobie jako modelka alternatywna, ale to zupełnie co innego niż robiła do tej pory. Do roli przygotowuje się od jakiegoś czasu. Zagra bokserkę, a do autentycznego odegrania tej wymagającej kreacji przygotowuje ją personalna trenerka:

Przygotowania do filmu z najcudowniejszą trenerką ever  #boksing#champion#tattoos#fighter#ink#piercing#movie#backstage#razjeszczeraz

Raz, jeszcze raz to film komediowy, który będzie opowiadał historię paczki przyjaciół spotykających się po latach. Premierę zapowiedziano na początek 2019 roku. Jak myślicie, Monika odnajdzie się w nowej roli i otworzy sobie drzwi do show-biznesu, w którym próbuje zaistnieć od miesięcy?

Monika Miller dostaje pogróżki po śmierci ojca! Jej rodzinie grozi niebezpieczeństwo!

Co za okropieństwo. Monika Miller straciła ojca, a Internauci wylewają na nią wiadra hejtu w social mediach!

Monika Miller obsesyjnie się odchudza i robi sobie nagie zdjęcia! Jej słynny dziadek nie mógł tego lepiej podsumować [WIDEO]


Monika Miller pobita na ulicy

Monika Miller pobita na ulicy

Monika Miller pierwszy raz na okładce

Monika Miller pierwszy raz na okładce

Monika Miller - pokaz MMC wiosna lato 2018

Monika Miller - pokaz MMC wiosna lato 2018

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×