NewsyMonika Miller zrobiła coming out. Pierwsze takie wyznanie w polskim show-biznesie

Monika Miller zrobiła coming out. Pierwsze takie wyznanie w polskim show-biznesie

Monika Miller
Monika Miller
Elwira Szczepańska

12.06.2020 18:40, aktual.: 13.06.2020 00:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Miller, czyli wnuczka byłego premiera Leszka Millera, odkąd wzięła udział w 10. edycji Tańca z gwiazdami zyskała sporą rozpoznawalność, i mimo że programu nie wygrała, zaistniała w świecie show-biznesu. Podczas programu sporo o sobie opowiedziała, ale także z jej social mediów wiele można wyczytać.

Dziewczyna ostatnich kilku lat nie może zaliczyć do najbardziej udanych, bo najpierw chłopak, z którym panowała przyszłość, okazał się być homoseksualny, a potem samobójstwo popełnił jej ojciec. Syn Leszka Millera powiesił się w wieku 48 lat, a ona dowiedziała się o tym, będąc na wakacjach z dziadkiem.

Na temat swojej orientacji seksualnej wypowiedziała się dosyć szybko, mówiła o sobie, że jest biseksualna. Teraz jednak doprecyzowała kwestię i zrobiła swoisty coming out.

Monika Miller jest panseksualna. Co to oznacza?

Monika Miller ostatnio przeszła sporą metamorfozę. Najpierw zmniejszyła biust, co było podyktowane także kwestiami zdrowotnymi, a potem przefarbowała włosy. Teraz zdecydowała się doprecyzować swoją orientację seksualną. Powiedziała, że jest panseksualna. W rozmowie z serwisem pomponik.pl wyznała, że w kontakcie z ludźmi zaczęła zwracać uwagę na inne cechy.

Zauważyłam, że wygląd drugiej osoby nie jest dla mnie najważniejszy. Bardziej pociąga mnie to, czy ktoś jest ambitny, kreatywny, żywy. Nie spotyka się takich osób codziennie. To mnie pociąga i jest atrakcyjne.

Panseksualizm jest jedną z orientacji psychoseksualnych, obok hetero, homo czy biseksualizmu. Dla osób panseksualnych nie liczy się płeć, tylko charakter drugiej osoby. O wspomnianej orientacji zrobiło się głośno, kiedy przyznała się do niej Miley Cyrus.

Monika Miller – Naładuj akumulatory z Agnieszką Rylik
Monika Miller – Naładuj akumulatory z Agnieszką Rylik
Monika Miller i Janek Kliment
Monika Miller i Janek Kliment
scena z: Leszek Miller, Monika Miller, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Leszek Miller, Monika Miller, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
Monika Miller jest panseksualna
Monika Miller jest panseksualna
Monika Miller – ESKA odwołuje zimę 2020
Monika Miller – ESKA odwołuje zimę 2020
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także