NewsyProkuratura podała wstępną przyczynę śmierci syna Leszka Millera. Czy popełnił samobójstwo?

Prokuratura podała wstępną przyczynę śmierci syna Leszka Millera. Czy popełnił samobójstwo?

Prokuratura podała wstępną przyczynę śmierci syna Leszka Millera. Czy popełnił samobójstwo?
Zuza Maciejewska

27.08.2018 16:50, aktual.: 27.08.2018 20:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ta śmierć dla wielu była wielkim zaskoczeniem. W poniedziałek, w wieku 48 lat, zmarł syn Leszka Millera. Mężczyzna prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

O śmierci ojca poinformowała jego córka, Monika Miller. Zamieściła na Instagramie wpis, w którym podkreślała, że jakiś czas znika z sieci:

Przepraszam was wszystkich… Nie jestem wstanie teraz prowadzić swojego instagrama. Obiecuję że wrócę kiedy sobie z tym wszystkim poradzę… You can finally rest in peace now Dad

W sprawie śmierci Leszka Millera Jr ujawniane są coraz to nowe informacje. Jak poinformował PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński, ciało mężczyzny zostało znalezione wczoraj w godzinach przedpołudniowych w jednym z pomieszczeń domu, który zajmował:

Na miejscu wykonano oględziny z udziałem techników policyjnych oraz prokuratora. Wstępne ustalenia poczynione w toku czynności oględzin wskazują na śmierć samobójczą – podkreślał Łapczyński.

Kiedy ojciec często pojawiał się w błyskach fleszy, syn unikał tego jak ognia. Miller Jr skończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Zaraz po zakończeniu edukacji zatrudnił się w firmie, której właścicielem był były rajdowiec Sobiesław Zasada.

Ojciec Moniki kilka lat później wyjechał do USA na stypendium językowe. Kiedy wrócił ze Stanów Zjednoczonych Leszek Miller był już premierem. Po jego powrocie na sile narastały plotki na temat jego powiązań z biznesmenami:

Spekulacje podgrzewał nie do końca jasny status finansowy młodego Millera i jego małżonki Ireny. Millerowie mieszkają na 61 metrach w zwykłym bloku, w jednej z podwarszawskich miejscowości. Junior narzeka, że interesy jego i żony idą marnie. Z drugiej strony oboje jeżdżą bardzo dobrymi samochodami, a ich córka chodzi do jednej z najdroższych szkół w stolicy – informował jakiś czas temu Dziennik.
Leszek Miller, Premiera opery WIlhelm Tell, fot. ONS
Leszek Miller, Premiera opery WIlhelm Tell, fot. ONS
Zmarł Leszek Miller Jr
Zmarł Leszek Miller Jr
Leszek Miller Jr, syn Leszka Millera, nie żyje
Leszek Miller Jr, syn Leszka Millera, nie żyje
Leszek Miller Jr nie żyje
Leszek Miller Jr nie żyje
Leszek Miller  na  40. Festiwalu Filmowym w Gdyni
(Fot. AKPA)
Leszek Miller na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni (Fot. AKPA)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także