Michele Morrone i film „365 dni” bohaterami amerykańskiego tabloidu. „Takie zachowanie jest nie do przyjęcia”

Michele Morrone

Michele Morrone

Michele Morrone na łamach amerykańskiego portalu komentuje sukces filmu 365 dni i odpiera zarzuty krytyków. Czy utożsamia się z postacią, w którą się wciela? Co sądzi na jej temat?

Odkąd Michele Morrone przyjął propozycję zagrania w filmie 365 dni, jego kariera ruszyła z kopyta. Gdy ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej trafiła na platformę Netflix, w ciągu zaledwie kilku dni stała się jedną z chętniej oglądanych propozycji w wielu krajach. Bardzo szybko podbiła serca widzów na całym świecie, w tym m.in. w USA i Wielkiej Brytanii.

Michele Morrone o filmie 365 dni. Co powiedział?

Morrone stał się bardzo popularny. Jego konto na Instagramie śledzi prawie 10 milionów osób, a marki składają mu ciekawe propozycje współpracy. Niedawno aktor został zaproszony do kampanii reklamowej Dolce&GabbanaW ramach sesji powstały piękne zdjęcia, które podbiły serca internautów.

Michele regularnie udziela wywiadów, w których opowiada o roli Massimo. Niedawno rozmawiał z portalem E! News. Chociaż na temat filmu pojawiają się negatywne opinie, aktor podkreśla, że nie można zapominać, że scenariusz opiera się na fikcji, nie na prawdziwej historii. Wierzy, że widzowie tak go odbiorą:

Ufam, że widzowie wiedzą, że ten film to fantazja. Czasami oglądamy filmy i kibicujemy „złemu facetowi”, ale nadal wiemy, że jest on tym złym, a takie zachowanie jest całkowicie nie do przyjęcia w prawdziwym życiu.

Morrone wie, że 365 dni może wywoływać kontrowersje i cieszy się, że na ich temat prowadzone są rozmowy:

Rozumiem kontrowersje i cieszę się, że o tym rozmawiamy. Myślę, że musimy uważać, by nie ograniczać sztuki samej w sobie. Nie sądzę, że powinniśmy nie dopuszczać do powstawania filmów opartych na fikcji, bo w takim razie co z produkcjami o wojnie, zbrodniach, morderstwach czy tych o mafii?

Aktor wie jednak, że nie wszystkie z zachowań przedstawionych na ekranie, są w porządku:

Nie chcę, żeby ludzie myśleli, że pokazane w filmie zachowanie jest w porządku. Nie jest. Myślę, że to dobrze, że film sprawia, że ​​ludzie rozmawiają o tych kwestiach, bo zwiększa się ich świadomość.

Podzielacie jego zdanie?


Michele Morrone został gwiazdą nowej kampanii reklamowej

Michele Morrone został gwiazdą nowej kampanii reklamowej

Michele Morrone gwiazdą nowej kampanii reklamowej

Michele Morrone gwiazdą nowej kampanii reklamowej

Michele Morrone – Dzień Dobry TVN

Michele Morrone – Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×