Szukaj

Michał Żebrowski i Tomasz Karolak: nowa wojna w showbiznesie? Wszystkiemu winny jest „Wiedźmin”

Tomasz Karolak i Michał Żebrowski

Tomasz Karolak i Michał Żebrowski

Tomasz Karolak i Michał Żebrowski spierają się o Wiedźmina?

Tomasz Karolak od kilku miesięcy zmaga się z problemi finansowymi w swoim teatrze. Okazało się, że musiał na jakiś czas zawiesić działalność IMKI, ponieważ wycofali się sponsorzy. Zaznaczał przy tym, że to prywatny teatr i nie zarabia na komercji, dlatego jest uzależnimy od fundatorów. Na szczęście wszystko zmierza ku dobremu i najprawdopodobniej w styczniu 2016 sztuki wrócą na afisze.

To miał być spektakularny powrót, który aktor chciał zainaugurować Wiedźminem Andrzeja Sapkowskiego. Ta informacja zadziwiła fanów filmu, którym postać Geralta z Rivii kojarzy się z Michałem Żebrowskim i zasugerowali, że to w Teatrze 6 Piętro powinna zostać wystawiona ta sztuka. Od tego momentu po Internecie zaczęły krążyć memy i rodzić się spekulacje. W końcu tematem zainteresował się sam Michał i na Facebooku napisał dość przekornie: „Wiedźmin jest tylko jeden”.

Reakcja na wpis ze strony Tomka Karolaka była natychmiastowa i zdecydował, że rezygnuje z tego projektu, bo nie chce, by powstawał w atmosferze skandalu.

Chwilowo rezygnuję z tego projektu. Mieliśmy zacząć prace w styczniu, a w marcu mieć premierę, ale na razie ten pomysł trafia do szuflady. Nie chcę tego robić w atmosferze skandalu i konfliktu, która się wytworzyła. Takie porównania nie są mi do niczego potrzebne. Serial był kiedyś, my chcieliśmy to robić kompletnie inaczej, teatr się rządzi swoimi prawami. Ale na chwilę obecną wolę tego w ogóle nie robić. Mam inne ciekawe projekty. Na szczęście jesteśmy prywatnym teatrem i robię to, co chcę, a nie to, co muszę – powiedział w Fakcie.

Słuszna decyzja?

Goście Pytania na Śniadanie - Michał Zebrowski

Goście Pytania na Śniadanie – Michał Zebrowski

Tomasz Karolak, Charytatywny Turniej Golfowy, fot. AKPA

Tomasz Karolak


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×