Michał Szpak w centrum afery! Oskarżono go o zdewastował garderoby po koncercie! Oto, co po sobie zostawił

Michał Szpak choroba

Michał Szpak choroba

Michał Szpak zdemolował garderobę? Do artysty trafiło nagranie, na którym widać stan pomieszczenia po opuszczeniu go przez niego. Zobacz, co takiego widać. 

Michał Szpak, to jeden z popularniejszych artystów w Polsce. Nic więc dziwnego, że muzyk oprócz codziennych obowiązków, regularnie występuje w wielu miejscowościach rozproszonych po całym kraju. Chociaż podczas koncertów spotyka się z pozytywną energią fanów, kulisy jego występów nie zawsze są kolorowe.

Tak było m.in. podczas jednego z ostatnich koncertów. Szpak, będąc już w drodze do domu, otrzymał od organizatorów film ze swojej garderoby, który pokazywał stan pomieszczenia, w jakim pozostawił ją po koncercie. Organizatorzy byli zaskoczeni bałaganem i zagrozili, że film ten prześlą do jednej z redakcji.

Michał postanowił ich ubiec i sam o całej sytuacji opowiedział w sieci. Na swoim Instastory opublikował nagranie, w którym zdradził, co nie spodobało się organizatorom:

Osoba płci męskiej postraszyła mnie przez Tomasza, że wyśle filmik Pudelkowi, jak bardzo brudną zostawiłem garderobę. Co więcej śmiałem się wytrzeć białym ręcznikiem, bo miałem cała klatę z brokatu i ubrudzić go, bo ręcznik, jak wiadomo, nie służy do tego, aby się wycierać – przyznał piosenkarz.

Co widać na nagraniu, którym szantażowano Szpaka? W oczy rzeczywiście rzuca się zużyty ręcznik, porozstawiane kwiaty, a także plastikowe butelki, które walają się po podłodze. Widać, że w miejscu nie tylko się odpoczywało, ale także przygotowywało do ważnego występu.

Michał Szpak – co robi przed występem?

Warto dodać, że Michał Szpak garderobę traktuje nie tylko jako miejsce, w którym zakłada odpowiednie stylizacje, ale także wycisza się tam przed występem. Jak zdradził w rozmowie z naszą reporterką, ma masę nawyków, które regularnie mu towarzyszą:

Jest dużo nawyków, które mam, typu, że wyrzucam ludzi przed swoim koncertem. Potrzebuję wyciszenia, ale nie jestem aż tak bardzo wymagający i nie potrzebuję tytanowej słomki, do tego, aby funkcjonować. Chociaż może kiedyś się to zmieni.

Właśnie takie zachowania pozwalają mu zebrać siłę przed występami, którymi zachwyca zebraną publiczność i podbija serca wielu osób w całej Polsce.

Zobacz: Gdy Michał Szpak wyszedł na scenę, fani myśleli, że to Edyta Górniak! Kto go tak pomalował?!

Zobacz: Michał Szpak popisał się na ślubie kumpla! Jego solówka w kościele przejdzie do historii [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak pochwalił się sesją do „The Voice of Poland”! Swoją stylizacją przyćmił nawet nową jurorkę!


Michał Szpak - jak wyglądała garderoba po koncercie?

Michał Szpak - jak wyglądała garderoba po koncercie?

Michał Szpak - jak wyglądała garderoba po koncercie?

Michał Szpak - jak wyglądała garderoba po koncercie?

Michał Szpak - garderoba po koncercie

Michał Szpak - garderoba po koncercie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×