Szukaj

Michał Szpak przed koncertem gwiazdorzy niczym Beyoncé! Jak poznacie jego nawyki, złapiecie się za głowę! [WIDEO]

Michał Szpak stresuje się przed każdym swoim występem. Artysta opowiedział naszej reporterce, co dzieje się w jego garderobie zanim wyjdzie na scenę. Wiedzieliście, że ma takie wymagania?
Michał Szpak koncerty

Michał Szpak, od chwili zakończenia programu X-Factor, wyrósł na największą gwiazdę polskiego show-biznesu. Jego płyty sprzedają się jak ciepłe bułeczki, a bilety na koncerty w Polsce i za granicą rozchodzą się na pniu. Artysta ma na swoim koncie całą masę sukcesów – złote i platynowe płyty, Telekamery, 7. miejsce na Eurowizji, statuetki przywiezione z festiwali w Opolu, a jedyne czego brakuje w jego kolekcji, to słynny Fryderyk, do którego był już raz nominowany. Z pewnością kwestią czasu jest, aż 29-latek z Jasła sięgnie po najbardziej prestiżową muzyczną nagrodę w kraju.

Popularność przekłada się na gigantyczne zainteresowanie publiczności, która regularnie uczestniczy w koncertach Michała. Jego występy to spektakularne widowiska muzyczne, które wymagają od niego wielkiego skupienia. Szpak o przygotowaniach się do każdego występu opowiedział w rozmowie z naszą reporterką, przy okazji nawiązał do fanaberii Beyoncé, która podczas wizyty w Polsce zażyczyła sobie tytanowych słomek:

Jest dużo nawyków, które mam: typu, że wyrzucam ludzi przed swoim koncertem. Potrzebuję wyciszenia, ale nie jestem aż tak bardzo wymagający i nie potrzebuję tytanowej słomki, do tego, aby funkcjonować. Chociaż może kiedyś się to zmieni.

Michał, mimo swojej niezachwianej pozycji, wciąż stresuje się przed każdym swoim występem:

Najbardziej ciekawy nawyk, który mam to jest to, że zawsze się tak stresuję, że mam ochotę wrócić do swojego hotelu, bo nigdy nie ma takiego momentu w mojej karierze dotychczasowej, przed żadnym koncertem w moim życiu, że nie chciałbym cofnąć czasu. Ale na szczęście wychodząc na scenę czuję tą energię, która wychodzi od drugiego człowieka i to jest dla mnie najważniejsze.

Byliście kiedyś na jego koncercie?

Zobacz: Urszula Dudziak jak lwica stanęła w obronie Michała Szpaka! Mai Sablewskiej może zrobić się głupio [WIDEO]

Zobacz: Wyciekły zaskakujące informacje na temat powiązań Roksany Węgiel z Michałem Szpakiem! Jak udało się im to ukryć?!

Zobacz: Michał Szpak w końcu pokazał swojego ojca! Fanki oszalały na jego widok: “Ale z niego hipster”


Czy Michał Szpak zostanie światową gwiazdą?

×