Szukaj

Michał Szpak przed koncertem gwiazdorzy niczym Beyoncé! Jak poznacie jego nawyki, złapiecie się za głowę! [WIDEO]

Michał Szpak koncerty

Michał Szpak koncerty

Michał Szpak stresuje się przed każdym swoim występem. Artysta opowiedział naszej reporterce, co dzieje się w jego garderobie zanim wyjdzie na scenę. Wiedzieliście, że ma takie wymagania?

Michał Szpak, od chwili zakończenia programu X-Factor, wyrósł na największą gwiazdę polskiego show-biznesu. Jego płyty sprzedają się jak ciepłe bułeczki, a bilety na koncerty w Polsce i za granicą rozchodzą się na pniu. Artysta ma na swoim koncie całą masę sukcesów – złote i platynowe płyty, Telekamery, 7. miejsce na Eurowizji, statuetki przywiezione z festiwali w Opolu, a jedyne czego brakuje w jego kolekcji, to słynny Fryderyk, do którego był już raz nominowany. Z pewnością kwestią czasu jest, aż 29-latek z Jasła sięgnie po najbardziej prestiżową muzyczną nagrodę w kraju.

Popularność przekłada się na gigantyczne zainteresowanie publiczności, która regularnie uczestniczy w koncertach Michała. Jego występy to spektakularne widowiska muzyczne, które wymagają od niego wielkiego skupienia. Szpak o przygotowaniach się do każdego występu opowiedział w rozmowie z naszą reporterką, przy okazji nawiązał do fanaberii Beyoncé, która podczas wizyty w Polsce zażyczyła sobie tytanowych słomek:

Jest dużo nawyków, które mam: typu, że wyrzucam ludzi przed swoim koncertem. Potrzebuję wyciszenia, ale nie jestem aż tak bardzo wymagający i nie potrzebuję tytanowej słomki, do tego, aby funkcjonować. Chociaż może kiedyś się to zmieni.

Michał, mimo swojej niezachwianej pozycji, wciąż stresuje się przed każdym swoim występem:

Najbardziej ciekawy nawyk, który mam to jest to, że zawsze się tak stresuję, że mam ochotę wrócić do swojego hotelu, bo nigdy nie ma takiego momentu w mojej karierze dotychczasowej, przed żadnym koncertem w moim życiu, że nie chciałbym cofnąć czasu. Ale na szczęście wychodząc na scenę czuję tą energię, która wychodzi od drugiego człowieka i to jest dla mnie najważniejsze.

Byliście kiedyś na jego koncercie?

Zobacz: Urszula Dudziak jak lwica stanęła w obronie Michała Szpaka! Mai Sablewskiej może zrobić się głupio [WIDEO]

Zobacz: Wyciekły zaskakujące informacje na temat powiązań Roksany Węgiel z Michałem Szpakiem! Jak udało się im to ukryć?!

Zobacz: Michał Szpak w końcu pokazał swojego ojca! Fanki oszalały na jego widok: “Ale z niego hipster”


Michał Szpak na odsłuchu nowej płyty Prince'a

Michał Szpak na odsłuchu nowej płyty Prince'a

Michał Szpak na odsłuchu nowej płyty Prince'a

Michał Szpak na odsłuchu nowej płyty Prince'a

Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, Koncert Platynowy

Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, Koncert Platynowy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×