NewsyGdy Michał Szpak wyszedł na scenę, fani myśleli, że to Edyta Górniak! Kto go tak pomalował?!

Gdy Michał Szpak wyszedł na scenę, fani myśleli, że to Edyta Górniak! Kto go tak pomalował?!

Gdy Michał Szpak wyszedł na scenę, fani myśleli, że to Edyta Górniak! Kto go tak pomalował?!
Rafał Matuszczak

22.07.2019 09:46, aktual.: 22.07.2019 12:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michał Szpak to obecnie jeden z najpopularniejszych i najchętniej słuchanych artystów w naszym kraju. Swoje pierwsze kroki stawiał na scenie programu X Factor w 2011 roku. Wszyscy doskonale pamiętają ten moment. Już w pierwszych sekundach mieszkaniec Jasła wywołał sporo zamieszania. Został nawet - delikatnie mówiąc - wyśmiany przez publikę i jurorów, a kilka chwil później wszyscy zdali sobie sprawę, że będzie o nim głośno i to bardzo. Widowni, Kubie Wojewódzkiemu, Mai Sablewskiej i Czesławowi Mozilowi opadły szczęki. Wokalistka wzruszył wszystkich swoim wykonaniem piosenki Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat” i jak powiedział pierwszy z jurorów, podzielił Polskę na tych, którzy go kochają i na tych, którzy nienawidzą.

Zaraz po zakończeniu muzycznego show, w którym Szpak zajął drugie miejsce, wystąpił w Tańcu z gwiazdami. Mimo, że na parkiecie nie radził sobie tak świetnie jak na scenie, siła głosów widzów zaprowadziła go prawie do ćwierćfinału! Jego charakterystyczny wizerunek, oryginalne stylizacje choć przez wiele osób krytykowane, milionom przypadły do gustu. I mimo, że teraz trochę złagodniał i nie jest tak kontrowersyjny jak kiedyś, nie rezygnuje z makijażu i pomalowanych paznokci.

Jego ciekawe pomysły stylizacyjne fani mogą podziwiać na przykład w The Voice Of Poland! Już we wrześniu rusza trzecia edycja programu z Michałem w fotelu trenera, który zapewne zagwarantuje nam sporą dawkę inspiracji modowych i urodowych.

Michał Szpak w makijażu na Edytę Górniak

Także podczas koncertów Michał chce wyglądać tak, jak to sobie wcześniej wymyślił. Raz makijaż jest delikatny, raz bardzo mocny. Ostatnio pochwalił się zdjęciem zrobionym w garderobie. Charakterystyczne malowidła na wysokości brwi kiedyś już widzieliśmy! Podobnie wyglądała Edyta Górniak podczas festiwalu Top Trendy w 2012 roku!

Spójrzcie tylko na przygotowane zdjęcia w galerii i sami oceńcie! Choć różni ich kreacja, podobieństwo jest wielkie. Oboje wyglądają fenomenalnie.

  • Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa
  • Michał Szpak w makijażu na Edytę Górniak
  • Edyta Górniak - Sopot TOP Trendy 2012
  • Edyta Górniak - Sopot TOP Trendy 2012
  • Edyta Górniak - Sopot TOP Trendy 2012
  • Michał Szpak – Opole 2014
  • Michał Szpak na odsłuchu nowej płyty Prince'a
[1/7] Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także