Szukaj

Michał Szpak i jego prywatne sekrety. To dlatego wyprasza wszystkich z garderoby!

Michał Szpak - dumny z siostry

Michał Szpak - dumny z siostry

Michał Szpak na polskiej scenie gości od kilku lat. Przez cały ten czas ukrywał jeden sekret. Wreszcie postanowił przerwać milczenie i otwarcie o nim opowiedzieć.

Michał Szpak to z pewnością jedna z barwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Muzyk swoich fanów zachwyca nie tylko kolorowymi stylizacjami, które od początku kariery są nieodłączną częścią jego wizerunku, ale także ciekawą barwą głosu i szybko wpadającymi w ucho piosenkami. To właśnie dzięki jednej z nich – Color of your life – trzy lata temu wywalczył dla Polski wysokie, ósme miejsce w konkursie Eurowizji.

Szpak regularnie koncertuje, udziela wywiadów i pojawia się w mediach. Mało kto jednak wie, że niemal przed każdym publicznym wystąpieniem towarzyszy mu ogromna trema. W wywiadzie dla Newserii Michał wyjawił swój wielki sekret, o którego chyba nikt go nie podejrzewał:

Trema zawsze była i zawsze będzie, czy to będzie mój występ muzyczny, czy też konferansjerka. W fotelu trenera „Voice of Poland” też się stresuję i przed naciśnięciem guzika do odwrócenia fotela też jest trudno. Tego nie da się uniknąć, trema jest potrzebna, jest mobilizująca – przyznał Szpak w jednym z wywiadów.

Dlatego też przed każdym koncertem Szpak… wyprasza wszystkich z garderoby. W ten sposób uspokaja nerwy i naładowany energią do działania jest gotowy wejść na scenę, na której daje niezapomniany popis swoich umiejętności wokalno-tanecznych.

Spodziewaliście się tego po Michale?

Zobacz: Michał Szpak chciał zedrzeć strój z dziennikarki! Wpadł w dziki szał na widok jej kosmicznej stylizacji! Wszystko nagrały kamery

Zobacz: Michał Szpak pierwszy raz o swojej relacji z Pawłem! Nikt nie wiedział, że są aż tak blisko! [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak jest zakochany! Pierwszy raz opowiedział o swojej nowej miłości: “To był właśnie ten strzał” [WIDEO]


Michał Szpak – półfinał The Voice of Poland 9

Michał Szpak – półfinał The Voice of Poland 9

Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Michał Szpak na koncercie Anny Jurksztowicz

Michał Szpak na koncercie Anny Jurksztowicz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×