Szukaj

Michał Szpak wypatrzył w gazecie sensacyjną informację. To mówi wiele o jego życiu intymnym

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak podzielił się z internautami informacją, którą wypatrzył w prasie. Dzięki temu dowiedzieli się też, jak wygląda jego życie intymne. Odważnie.

Michał Szpak jest obecnie jednym z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych polskich artystów, a także głosem wielu Polaków. To kolorowy ptak sceny muzycznej, który nie boi się kontrowersji, mimo że zdarzało się, ze za swoją oryginalność musiał zapłacić – niejednokrotnie stawał się ofiarą hejtu, a jednak pozostał wierny sobie i realizuje się, tworząc sztukę, i tu nie ma kompromisów.

Kiedyś w sklepie usłyszałem: „Ty, k***, małpo, wypierdalaj stąd!”. Albo ktoś rzucił mi prosto w twarz: „Transwestyta”, „Pier*** pedał” – wyznał w magazynie Party.

Zważywszy na osobiste doświadczenia, jest bardziej wrażliwy na krzywdę drugiego człowieka, więc zaangażował się we wsparcie osób LGBT. Włączył się do dyskusji na temat praw mniejszości seksualnych i nagrał utwór Zanim z Basią Wrońską, który trafił na składankę Music 4 Queers & Queens. 

Wolność, to, nie tylko według niego, najważniejsza wartość, więc nie zawahał się głośno zaprotestować, kiedy robi się na nią zamach. Odważnym postem na FB, na którym zapozował w tęczowym ubraniu dal temu najlepszy wyraz:

Wolność kocham i rozumiem
Wolności oddać nie umiem – podpisał zdjęcie słowami piosenki Chłopców z Palcu Broni.

Michał Szpak znany jest też ze swoich barwnych stylizacji, a także ogromnego poczucia humoru i dystansu do siebie, którego, miejmy nadzieję, nigdy nie zatraci. Ostatnio wypatrzył w prasie informację, którą podzielił się na Instagramie. To wiele mówi o jego aktualnym życiu intymnym.

Michał Szpak o swoim życiu intymnym

Wiadomo, że Michał obecnie jest widywany najczęściej w towarzystwie swoich przyjaciół, a wolny czas spędza z psiakiem, którego przygarnął. Wielu zastanawia się, czy jest zakochany, czy może ukrywa związek. Jednak ostatnia jego publikacja na Instagramie wiele mówi o jego życiu intymnym – wygrzebał gdzieś informację na temat tego, jak mężczyzna powinien utrzymać żywotność plemników i zabezpieczyć się przed rakiem prostaty. Wygląda na to, że obecnie artysta nie utrzymuje z nikim bliższych stosunków… Doceniamy poczucie humoru Michała. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak – Eurowizja 2020: preselekcje

Michał Szpak – Eurowizja 2020: preselekcje

Michał Szpak z I Will Always Love You – Sylwester 2019 Polsat

Michał Szpak z I Will Always Love You – Sylwester 2019 Polsat

Dodaj komentarz

 • rozczarowanie roku pisze:

  Załamanie kariery Szpak może zawdzięczać wątpliwym przyjaciołom, w szczególności ordynarnej, wulgarnej dziewuszce o radiowej urodzie. Ewidentnie mają na niego zły wpływ. Sam również się do tego przyłożyl. Niesamowite, jak zniszczył wszystko co miał. Żal patrzeć.

 • obiektywnie pisze:

  Kariera się załamała, więc na siłę stara się zwrócić na siebie uwagę. Niesamowite, że gość który miał wszystko sam to zniszczył. Rozczarowanie roku. Szkoda, bo talent niewątpliwy.

 • gość pisze:

  Czy on jeszcze coś śpiewa?

 • Gość pisze:

  Teraz czas aby napisał ile razy dziennie robi kupę.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×