Michał Piróg pokazał swoje nagie igraszki z kochankiem w łóżku! Gwiazdor, jak lew walczy o prawa społeczności LGBT!

Michał Piróg postanowił podzielić się z fanami swoim osobistym szczęściem. Tancerz opublikował na Instagramie gorące zdjęcie z łóżka, na którym zaprezentował swojego seksualnego partnera.

Michał Piróg w polskim środowisku tanecznym uchodzi za sympatycznego, doświadczonego choreografa tańca nowoczesnego. Piróg zasłynął także jako przebojowy prezenter telewizyjny, aktor, reporter, a nawet ciekawa osobowość telewizyjna. W 2007 roku Michał został jednym z trzech jurorów programu rozrywkowego TVN – You Can Dance – Po prostu tańcz. W tym samym roku pojawił się w teledysku zespołu IRA do piosenki Trochę wolniej. W 2008 wraz z Joanną Liszowską i Rafałem Maserakiem prowadził w TVN Style program Twój prywatny instruktor tańca.

Największą popularność Piróg zyskał, gdy został zaangażowany do programu Top Model, w którym został współprowadzącym. Michał słynie z nieprzewidywalnych zachowań, ciekawych kreacji, jak również radykalnych poglądów w temacie mniejszości seksualnych. W wieku 15 lat Michałek otwarcie ujawnił swojej matce, że jest gejem. W późniejszym wieku tancerz związał się z Gminą Wyznaniową Żydowską w Warszawie. Zatem Michał jest osobą kontrowersyjną, szczególnie w Polsce, kiedy obecnie na tapecie medialnej przeplata się tematyka LGBT.

Piróg jako najpopularniejszy gej kraju, całym sobą wspiera środowiska LGBT, w tym celu gwiazdor wkleił na swój profil gorącą fotkę z łóżka, na której zaprezentował się nago ze swoim partnerem. Pod zdjęciem tancerz umieścił także swój apel do narodu:

Marzy mi się żeby świat dowiedział się o każdym lekarzu, strażaku, bankierze, policjancie, nauczycielu, piosenkarzu, aktorze, żołnierzu, projektancie, księdzu . Który jest częścią społeczności LGBTQ+. Tak my również was leczymy, chronimy, karmimy, walczymy za waszą wolność, ubieramy, bawimy, służymy. Nasi drodzy hetero przyjaciele. Robimy to z przyzwoitości i wiary, że musimy się wszyscy szanować i wspierać – napisał Piróg.

Fotka nagich gejów w łóżku wywołała sporo zamieszania na profilu Michała. Internauci w większości poparli słowa swojego idola. A jakie jest wasze zdanie w tym temacie?

Zgadzacie się z Michałem?

Gwiazdy wspierają Paradę Równości w Warszawie: Julia Wieniawa, Joanna Krupa, Anna Jurksztowicz, Michał Piróg, Kayah, Margaret

Michał Piróg zabrał głos w sprawie kontrowersyjnego wideo Zuzy z “Top Model”! Jego reakcja nieźle zaskakuje [WIDEO]

Michał Piróg ostro krytykuje TVP! “Kiedy publiczna pyta, czy…”. Dostało się nawet Ewie Chodakowskiej


Michał Piróg – pokaz MMC

Michał Piróg – pokaz MMC

Michał Piróg, Joanna Krupa wspierają Paradę Równości w Warszawie

Michał Piróg, Joanna Krupa wspierają Paradę Równości w Warszawie

Michał Piróg - prezentacja kolekcji Louis Vuitton

Michał Piróg - prezentacja kolekcji Louis Vuitton

Komentarze

  • Gość pisze:

    niech sobie jest kim chce, niech sypia z kim chce, nic mi do tego. ale do cholery niech nie zmusza innych do publicznego wyznawania swojej orientacji homo. żyjemy w chorym kraju i tutaj nie jest to takie proste. on jest taki głupio mądry bo jest w miarę znany i ludzie jakoś to zaakceptują. ale inni tak nie mają. więc zamilcz dziadu.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×