Szukaj

Michał Malitowski dopiero co wziął ślub, a już planuje kolejny. Jak to możliwe?

Michał Malitowski opowiedział o swoim ślubie. W rozmowie z tygodnikiem Flesz zdradził szczegóły uroczystości, która odbyła się w Australii. Powiedział, że już planuje kolejną uroczystość. Jak to możliwe?
Michał Malitowski o swoim ślubie

Michał Malitowski o swoim ślubie

Michał Malitowski w zeszłym roku nie tylko rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką i matką jego córki Lii Michelle, Joanną Leunis, ale także pokonał depresję. Do choroby przyznał się dopiero po fakcie, wyznając, że ma za sobą bardzo trudny czas. Na szczęście nie przechodził przez niego sam, a w towarzystwie nowej partnerki, która wspierała go w trudnych chwilach:

Bardzo pomaga mi moja nowa partnerka. Nie boję przyznać się przed nią do moich słabości i problemów. Nie muszę się uśmiechać, gdy mam zły nastrój. Ona mnie doskonale rozumie. Budujemy nasz związek na zupełnie innych fundamentach. Poza tym, ona też kiedyś mierzyła się z depresją, więc łączą nas wspólne doświadczenia – wyznał w rozmowie z Plejadą.

Michał Malitowski o swoim ślubie. Co działo się podczas ceremonii?

Michał i Yuliya z każdym dniem czuli coraz większą miłość, która zaprowadziła ich przed ołtarz, czym tancerz jakiś czas temu pochwalili się w mediach społecznościowych. Uroczystość odbyła się w Australii, skąd pochodzi pani młoda.

Chociaż od tego wydarzeni minęło już trochę czasu, Malitowski dopiero teraz w rozmowie z dziennikarzami magazynu Flesz opowiedział o szczegółach. Okazuje się, że małżonkowie zdecydowali się na kameralną uroczystość, która odbyła się w miejscowości Gracetown, tuż nad samym oceanem, na zupełnym odludziu.

Świadkami były siostry państwa młodych, które włączyły się w tą uroczystość: jedna z nich śpiewała, druga wygłosiła przemówienie:

Moja siostra, filozofka, wygłosiła prawdziwy wykład o miłości i sprawiła, że wszyscy płakaliśmy. Ja oczywiście najbardziej.

Michał Malitowski i Yuliya Phillips – ślub

Michał Malitowski i Yuliya Phillips – ślub. Jak wyglądała pani młoda?

Okazuje się, że małżonkowie planują powtórzyć uroczystość, tym razem w Polsce:

Obiecałem to moim rodzicom – dodał Malitowski.

Kiedy i gdzie? Nie wiadomo. Czekamy więc na zdjęcia z tej uroczystości.

Zobacz także: Michał Malitowski pokazał nowe zdjęcie ze ślubu. Jest bardzo romantyczne! „Najpiękniejsze ze wszystkich”


Michał Malitowski i Yuliya Phillips w romantycznym pocałunku

Michał Malitowski i Yuliya Phillips w romantycznym pocałunku

Żona Michała Malitowskiego – Yuliya Phillips w sukni ślubnej

Żona Michała Malitowskiego – Yuliya Phillips w sukni ślubnej

Michał Malitowski i Yuliya Phillips – ślub

Michał Malitowski i Yuliya Phillips – ślub

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×