Szukaj

Michał Baryza pożegnał babcię. Pokazał ostatnie wspólne zdjęcie ze szpitala i opublikował wpis, który rozrywa serce

Michał Baryza pożegnał babcię

Michał Baryza pożegnał babcię

Nie żyje babcia Michała Baryzy. Finalista Top Model pożegnał seniorkę rodu wpisem, który rozrywa serce na kawałki. W trudnych chwilach, model może liczyć na wsparcie internautów.

Michał Baryza, pochodzący z Konecka finalista programu Top Model, dziś zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie ze szpitala, w którym przebywała jego babcia Barbara. Jedna z najukochańszych osób w życiu przystojniaka odeszła z tego świata, ale na zawsze pozostanie w jego pamięci.

Jeszcze niedawno cieszyli się wspólnymi chwilami podczas tłustego czwartku, kiedy to babcia własnoręcznie przygotowała pyszne pączki. Uczestnik programu Top Model pożegnał seniorkę rodu wzruszającym wpisem. Aż łzy kręcą się w oczach:

Mimo, tak wielu przeciwności, ostatnia umarła w Nas nadzieja. Nadzieja, którą miałaś przez całe swoje życie. Dziękuję Ci za wszystko, czego mogłem się od Ciebie nauczyć. Dziękuję za uprzejmość. Dziękuję za gościnność, dla każdego człowieka. Dziękuję, że byłaś. Dziękuję, że jesteś. Bądź zawsze. Pewnie już przeczytałaś. Kochamy Cię.

W dalszej części swojej emocjonalnej wiadomości poinformował o chorobie z jaką walczyła pani Barbara:

Nas zabijała bezsilność, Ciebie zabijał rak. Jak wrócić do życia, kiedy sił Nam brak? Ty wiesz już o Nas wszystko, my o Tobie teraz nic. Pozwól nam jeszcze razem ze sobą żyć. Basia, tak Cię każdy wspomina. Traktowałaś każdego jakby to była rodzina. Łzy, smutek, łkanie. Twoje serce i skromność na zawsze w pamięci zostanie. Spoczywaj w pokoju kochana Babciu. Nadal nie mogę w to uwierzyć, że nie ma Ciebie tu – pisze pogrążony w żałobie Baryza

Pod wpisem nie zabrakło kondolencji od znajomych, rodziny i wirtualnych fanów:

  • bardzo mi przykro 🙁 – napisała Joanna Krupa
  • zawsze z tobą Michał
  • Szczere kondolencje Michaś, też niestety 2 miesiące temu pożegnałam swoją prababunię, łącze się z Tobą w bólu

Michał Baryza zabłysnął w programie Top Model i został doceniony przez jury. Dzięki swojej plastycznej urodzie i przebojowemu charakterowi dotarł aż do finału show. Niestety przegrał o włos z Osi Ugonoh. Od tamtej pory okazjonalnie słyszymy o jego sukcesach zawodowych – zamiast na pracy modela, Michał skupił się na rozkręcaniu własnego biznesu.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko dołączyć się do słów internautów i złożyć najszczersze kondolencje z powodu straty bliskiej osoby.

Zobacz: Michał Baryza z Top Model został ojcem!

Zobacz: Michał Baryza pochwalił się zdjęciami z pielgrzymki. Wiedzieliście, że jest aż tak religijny?

Zobacz: Znamy największą sensację jesiennej ramówki! Joanna Przetakiewicz dostała własny program! To może być większy hit niż “Top Model”!


Michał Baryza pożegnał babcię

Michał Baryza pożegnał babcię

Michał Baryza - tłusty czwartek 2018

Michał Baryza - tłusty czwartek 2018

Michał Baryza- gwiazdy świętują Dzień Kobiet

Michał Baryza- gwiazdy świętują Dzień Kobiet

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×