Szukaj

Magdalena Różczka i Aleksandra Popławska gwiazdami nowego serialu!

Miasto Skarbów: Aleksandra Popławska i Magdalena Różczka w serialu TVP

Miasto Skarbów – nowy serial kryminalny Telewizji Polskiej

Telewizja Polska przygotowuje się do jesiennego sezonu niesamowicie prężnie – trwają castingi do The Voice of Poland i The Voice Kids i szykują się nowe sezony najbardziej hitowych produkcji TVP. Na tym jednak nie koniec, bo na zlecenie stacji powstanie zupełnie nowy serial kryminalny, Miasto Skarbów.

Wielkie zmiany w zarządzie TVP!

Miasto Skarbów opowie historię dwóch sióstr – Alicji, granej przez Aleksandrę Popławską i Ewy, w roli której zobaczymy Magdalenę Różczkę. Opis fabuły jest niezwykle obiecujący: Alicja, genialna historyk sztuki porzuciła pracę w Ministerstwie Kultury by wrócić na łono rodzinnego Krakowa. Tu zaczęła współpracę z policją, by rozpracować przestępczą szajkę złodziejów obrazów i rzeźb. Nie wie jednak, że jej rodzona siostra Ewa jest przywódczynią w grupie, którą Alicja próbuje na dobre wyłączyć z obiegu.

Akcja serialu będzie rozgrywać się w Krakowie – w pozostałych rolach pojawią się między innymi Adam Ferency, Aleksandra Justa, Piotr Głowacki, Marcin Bosak i Edward Linde-Lubaszenko. TVP dogadało się również z władzami Krakowa, który zapłaci za niewątpliwie świetną reklamę miasta w formie lokowania produktu.

Telewizja Polska zaczyna uczyć się od amerykańskich gigantów srebrnego ekranu takich jak Netflix czy HBO: postawili na krótką formę, decydując się na scenariusz obejmujący jedynie 13 odcinków i we własnym zakresie wyprodukują serial. Kierownikiem produkcji mianowano Konrada Wróblewskiego.

Emisja serialu przewidziana jest na wrzesień, nie wiadomo jednak, czy pojawi się na antenie TVP1 czy TVP2. Będziecie oglądać?

Paulina Chylewska odeszła z TVP po 21 latach! Karolina Szostak ma się czego bać?

Aleksandra Popławska - premiera Kalendarza ATM Grupa

Aleksandra Popławska – premiera Kalendarza ATM Grupa

Magdalena Różczka, charytatywna biżuteria "Kluczyk do szczęścia" (fot. mat. pras.)

Magdalena Różczka, charytatywna biżuteria “Kluczyk do szczęścia” (fot. mat. pras.)

 


Czekasz na nowe programy w TVP1?

×