Szukaj

Meryl Streep skomplementowała polską aktorkę w wywiadzie. Według niej zasłużyła nawet na Oscara

Meryl Streep

Meryl Streep

Meryl Steep doceniła talent polskiej aktorki. Gwiazda Hollywood podobno stwierdziła, że zasłużyła nawet na Oscara. Czyj talent tak bardzo ją urzekł?

Meryl Streep to aktorka, która na scenie teatralnej debiutowała w latach 70. Na przestrzeni kilku lat udało jej się rozpocząć karierę w świecie filmu, która potoczyła się we wspaniały sposób. Obecnie jest ona jednym z najbardziej znanych nazwisk nie tylko w Hollywood, ale także na świecie. Jest uznawana za jedną z najbardziej zdolnych i wszechstronnych postaci kina. Na swoim koncie ma role w musicalach, komediach i dramatach. Za każdym razem tworzy niezapomnianą kreację. Jej talent został wielokrotnie doceniony, a gwiazda jest jedyną aktorką w historii, która otrzymała aż 21 nominacji do Oscara i 31 nominacji do Złotego Globu. Prezydent Barack Obama uhonorował ją Narodowym Medalem Sztuki.

Aktorka ma na swoim koncie bardzo imponującą filmografię, a każda produkcja z jej udziałem bije rekordy popularności. Okazuje się, że żywo interesuje się ona także tym, co dzieje się w naszym kraju. Zachwyciła ją gra jednej z polskich aktorek.

Która Polka według Meryl Streep zasłużyła na Oscara?

Meryl Streep zachwycona polską aktorką

Wielu Polaków marzy o wielkiej karierze w Hollywood. To marzenie udało się spełnić między innymi Romanowi Polańskiemu, Januszowi Kamińskiemu, a wielu młodych aktorów pochodzących z naszego kraju cały czas chce zaistnieć za oceanem. Na stałe mieszkają tam i grają w filmach między innymi Alicja Bachleda-Curuś czy Weronika Rosati. Okazuje się, że również Grażyna Barszczewska miałaby szansę na to, by zrobić wielką karierę w słynnej fabryce marzeń.

Polska aktorka dowiedziała się, że Meryl Streep bardzo docenia jej talent i obstawia, że gdyby pojawiła się w Hollywood, mogłaby dostać Oscara:

Mój kolega z roku, mieszkający w Los Angeles Romek Marzec, zadzwonił do mnie cały szczęśliwy, że Meryl właśnie skomplementowała mnie w wywiadzie telewizyjnym. Następnego dnia z biura attache kultury ambasady amerykańskiej dotarła ta informacja do mojej dyrekcji Teatru Polskiego. To było dla mnie mega wyróżnienie – pochwaliła się Grażyna Barszczewska w Onecie.

Jak poinformowało Radio Zet gwiazda kina miała w jednym z kin w Los Angeles obejrzeć film Roberta Glińskiego Wszystko co najważniejsze z 1992 roku. To właśnie jej kreacja w tej produkcji miała tak bardzo zachwycić Streep.

Grażyna Barszczewska podobnie jak Meryl Streep rozpoczynała swoją zawodową karierę w latach 70. Aktorka jest najbardziej znana widzom z takich produkcji jak Pan Tadeusz i Kariera Nikosia Dyzmy.

Nie można się dziwić aktorce, że czuje się wyróżniona. Usłyszeć komplement od samej Meryl Streep musi być wspaniałym przeżyciem. Pozostaje tylko pogratulować.


Grażyna Barszczewska - Gala Wielki Splendor 2019

Grażyna Barszczewska - Gala Wielki Splendor 2019

Grażyna Barszczewska

Grażyna Barszczewska

Grażyna Barszczewska, Festiwal Dwa Teatry w Sopocie, fot. AKPA

Grażyna Barszczewska, Festiwal Dwa Teatry w Sopocie, fot. AKPA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×