Meghan Markle nowym zdjęciem złamała wszystkie zasady monarchii. Król Karol III nie będzie zachwycony, gdy to zobaczy

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle w pełni korzysta ze swojej wolności po odejściu z szeregów rodziny królewskiej. Żona Harry'ego bierze udział w programach telewizyjnych, udziela wywiadów, a teraz zdecydowała się na kolejny pokaz swoich praw. Co zrobiła?

Meghan Markle do rodziny królewskiej dołączyła za sprawą ślubu z księciem Harrym, który odbył się w maju 2018 roku. Ich miłość przeszła bardzo wiele przeszkód. Od samego początku związek tej pary był brany pod lupę nie tylko przez tabloidy, ale przede wszystkim członków monarchii. Nie dało się bowiem ukryć, że nie była to wymarzona kandydatka na żonę dla wnuka królowej Elżbiety II. Amerykanka, aktorka, celebrytka i w końcu rozwódka, to całkowite przeciwieństwo uwielbianej przez fanów royalsów księżnej Kate, czyli żony Williama.

Sussexowie zmagali się z wieloma przeciwnościami losu, aż w końcu podjęli decyzję o tym, aby zrezygnować ze swoich funkcji i przeprowadzić się do USA. To zdecydowanie wyszło na dobre ich rodzinie. Meghan i Harry doczekali się drugiego dziecka i wiodą życie z dala od królewskiej etykiety. Po dwóch lat od wyjazdu pojawili się wspólnie w Londynie jedynie na 70-leciu panowania królowej Elżbiety II, a trzy miesiące później na jej pogrzebie.

Meghan Markle zachęca Amerykanów do głosowania

Meghan urodziła się w Stanach Zjednoczonych i to właśnie na przeprowadzkę do USA zdecydowali się małżonkowie po wyjeździe z Wielkiej Brytanii. Aktywnie włączyli się też w różnego rodzaju działania charytatywne i społeczne, a nawet założyli własną fundację. Żona Harry’ego chętnie wypowiada się też na tematy, których zabrania królewska etykieta. Członkom Windsorów nie wolno mieszać się w politykę i w tym kierunku pozostają neutralni.

Harry i jego żona formalnie nie są już członkami królewskiego rodu i nie pełnią obowiązków względem korony. Dlatego też to im pozostaje decyzja co do politycznych wypowiedzi. Meghan postanowiła skorzystać z tej możliwości i zachęca rodaków do wzięcia udziału i głosowania w wyborach do Senatu. W sieci pojawiło się jej zdjęcie, na którym ma naklejkę I Voted (tłum. zagłosowałam).

Taką kampanię na rzecz wzięcia udziału w wyborach, które zaważą o najbliższych losach kraju, a także tym, na ile decyzyjny i samodzielny będzie dalej prezydent Joe Biden, promują też inne gwiazdy show-biznesu. Podobne zdjęcia zamieścili w sieci przedstawiciele świata filmu, muzyki i szeroko rozumianej rozrywki.

Gdyby Meghan nadal była członkiem rodziny królewskiej nie mogłaby sobie pozwolić na ten gest.


Meghan Markle zachęca do głosowania

Meghan Markle zachęca do głosowania

Meghan Markle sesja dla Variety

Meghan Markle sesja dla Variety

Meghan Markle sesja dla Variety

Meghan Markle sesja dla Variety

Komentarze

 • Gość pisze:

  Czy naprawdę nikt nie ma wpływu na eskalację chamstwa i prostactwa na tym forum? Krytykować można konstruktywnie, niekoniecznie dając dowód na to, że jest się prymitywem!
  Np. : „To pysk meg wygląda jak kupa.”. Gratuluję autorce prostactwa! 🙂

  • Gość pisze:

   Prostacki to jest twój komentarz, ponieważ fani meg to wulgarna patologia.
   Mój komentarz jest prawdziwy.
   Krytykować można ale osoby na poziomie, a meg to ściera, dyskutować także można z kimś na poziomie, a wy jej fani to dno dna.

 • Gość pisze:

  Nie miałam pojęcia że Kaśka się ujawni na polskim portalu

 • Gość pisze:

  Jezu ludzie głupi tekst i skąd tyle agresji ?
  Megan ciotka Wasza czy krewna ? Ha ha miał rację Borys Szyc kiedy napisał że frustracji siedzą bez kasy w kawalerkach i plują jadem na wszystko.Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Jeszcze jeden powód, by Brytyjczycy odebrali im tytuły. I powinni to zrobić.
  A w samym głosowaniu nie ma nic złego. Wręcz przeciwnie. Tyle że Putni też zachęca ludzi do głosowania. I jest w tym tak samo arogancki.

 • Gość pisze:

  Po co ta zezowata w ogóle się pokazuje, przecież nikt nie traktuje jej poważnie?

  • Gość pisze:

   Ciebie też już wszyscy mają dość a ty nadal produkujesz te swoje debilne wysrywy. 😂

  • Gość pisze:

   Nie wszyscy tylko fani meg, czyli prymitywna patologia, a to się nie liczy.
   Przestań wulgarnie bredzic już o tych „wysrywach” , nie patrz tyle na pysk meg to przestanie ci się wszystko z g***m kojarzyć.

  • Gość pisze:

   Niczego nie zmieni, ale nawet tutaj widać, że jakby kupe zjadła, to psychofanki też by dupskami klaskały.

  • Gość pisze:

   To pysk meg wygląda jak kupa.

  • Gość pisze:

   No i proszę wystarczy cię podpuścić i już się produkujesz sama sobie przytakując. 😂

  • Gość pisze:

   To tylko ty – fanka tego zezowatego, pokracznego g***a musisz sama ze sobą dyskutować. Po prostu moje poglądy podziela wiele osób, jak widac, a twoja scierowata idolka każdy gardzi :)))
   Pomysl, ta głupia szmata zadarla z tyloma wplywowymi osobami, że teraz czas na popcorn i oglądanie jak ją dojezdzaja :)))
   Miłego oglądania :)))

 • Gość pisze:

  Ale oni tam po sobie cisną 😂😅😂😅

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×