Szukaj

Poważne zarzuty pod adresem Meghan Markle! Nie uwierzycie jak potraktowała księcia Harry’ego

Meghan Markle

Meghan Markle izoluje księcia Harry’ego od znajomych?

Meghan Markle kompletnie odcięła księcia Harry’ego od większości jego znajomych? Zazdrosna księżna Sussex zabroniła mężowi kontaktów z byłymi partnerkami i kolegami z czasu studiów. Dlaczego?

Meghan Markleksiążę Harry lada dzień powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Księżna Sussex jest w bardzo zaawansowanej ciąży i kilka dni temu, wciąż jeszcze nieoficjalnie, wycofała się z życia publicznego. Po porodzie oboje przeniosą się do Frogmore Cottage, będącego obecnie w trakcie remontu. Książęca para założyła również swoje własne konto na Instagramie. Wszystko wskazuje na to, że robią wszystko co w ich mocy, żeby odciąć się na dobre od reszty rodziny królewskiej. W szczególności zaś próbują odseparować się od księżnej Kateksięcia Williama, ale to nie wszystko.

Okazuje się, że Meghan odcięła męża również od znajomych. Miała podobno szantażować go łzami i karczemną awanturą, aż wreszcie uległ i zerwał kontakty z częścią znajomych oraz byłymi partnerkami:

Harry w końcu się ożenił i na dobre zerwał więzi ze swoimi byłymi i znajomymi z czasów, kiedy szalał po klubach jako student. Po ślubie porozmawiał jeszcze z Chelsy, ale była to bardzo specyficzna rozmowa. Wyglądała jak pożegnanie i myślę, że zarówno Chelsy jak i Cressida wiedziały już, że więcej go nie zobaczą – wyjawia Katie Nicholl w książce „Harry & Meghan: Life, Loss and Love”

Biorąc pod uwagę plotki o charakterze Meghan, nie byłoby to wielkie zaskoczenie. Nowa księżna podobno uwielbia kontrolować swoje otoczenie do stopnia, w którym jej prywatne asystentki nie wytrzymują psychicznie, a służba w Kensington Palace ucieka na jej widok.

Myślicie, że to zdrowe z jej strony?

Za skromnym zdjęciem profilowym na Instagramie Meghan Markle i Harry’ego kryje się niezwykła historia. Jaką tajemnicę skrywa?

Uśmiechnięta Meghan Markle tuż przed swoim porodem wymyka się potajemnie z pałacu! W jeansach, adidasach i bez makijażu odwiedziła aptekę!

Księżna Kate pokazała nieznane zdjęcie ciężarnej Meghan Markle! Pożegnalna fotografia robi furorę w sieci!


Meghan Markle z dużym ciążowym brzuchem

Meghan Markle z dużym ciążowym brzuchem

Meghan Markle i książę Harry na Instagramie

Meghan Markle i książę Harry na Instagramie

Meghan Markle i książę Harry na Instagramie

Meghan Markle i książę Harry na Instagramie

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×