Szukaj

Meghan Markle szykuje się do czegoś wielkiego. Nie oszczędzi brytyjskiej monarchii. Tabloid podaje szczegóły

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle stwierdziła, że brytyjska monarchia powinna się skończyć wraz z panowaniem jej teściowej, królowej Elżbiety II — podaje In Touch. Tabloid donosi, że jest to niejedyne szokujące stwierdzenie, które padło z jej ust. 

Meghan Markle i książę Harry przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa zamieszkali w Los Angeles, w lipcu przeprowadzili się do Santa Barbara. Informację potwierdził przedstawiciel małżonków, który w rozmowie z Hello! stwierdził, że rodzina wreszcie cieszy się prywatnością:

Od chwili przeprowadzki, cieszą się prywatnością w cichej, kameralnej społeczności. Mają nadzieję, że będzie to respektowane zarówno przez ich sąsiadów, jak i ich rodziny – komentuje.

Meghan Markle o brytyjskiej monarchii. Co powiedziała?

Chociaż Meghan i Harry próbują się skupiać na rodzinie, od kilku tygodni są na językach. Wszystko za sprawą Finding Freedomksiążki, która przedstawia sekrety ich życia prywatnego. Kolejne fragmenty są przedrukowywane w prasie na całym świecie.

Chociaż magazyn In Touch nie wierzy, że księżna miała cokolwiek wspólnego z publikacją, podaje, żona Harry’ego przygotowuje się do wielkiej sprawy. Mowa o wywiadzie, w którym odsłoni skrywane wcześniej tajemnice związane z rodziną królewską. Informator tabloidu podaje, że planuje otworzyć się przed Katie Couric lub Robin Roberts. Podobno już omawia wątki, które zostaną poruszone:

Meghan zdradzi, dlaczego uważa, że monarchia powinna się skończyć po śmierci królowej, a także że ona i Harry spodziewają się drugiego dziecka — podaje osoba z otoczenia pary.

Tabloid podaje, że jest dużo innych spraw, na których temat mogłaby opowiadać. Chętnie podzieliłaby się szczegółami jej rywalizacji z księżną Kate.

Czy jednak te doniesienia są prawdziwe? Można mieć spore wątpliwości. In Touch jest znanym czasopismem, które jednak lubi nieco podkoloryzować rzeczywistość. To właśnie ten magazyn odpowiada za plotki, że Meghan zabrała Archiego i uciekła od Harry’ego, co oczywiście okazało się kłamstwem.


Meghan Markle

Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Meghan Markle doświadczała rasizmu

Meghan Markle doświadczała rasizmu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×