Rodzina królewska w rozsypce! Meghan Markle zabrała Archiego i uciekła od Harry’ego! Tabloid ujawnia kulisy

Książę Harry, Meghan Markle, In Touch

Książę Harry, Meghan Markle, In Touch

Meghan Markle wyszła z domu zła na księcia Harry'ego i zabrała ze sobą małego Archiego? Takie niepokojące doniesienia docierają do nas z Wysp Brytyjskich.

Meghan Markle, od momentu, w którym dołączyła do rodziny królewskiej, wciąż próbuje odnaleźć się w nowej sytuacji i boryka się z wieloma problemami. Amerykańska aktorka nie tylko musiała zrezygnować z kariery, aktywności w internecie, ale na dodatek nałożono na nią obowiązek przestrzegania protokołu. Teraz jeszcze dochodzi wojna z mediami, którą wytoczył Harry w obronie żony.

Zobacz: Książę Harry nie może dłużej patrzeć na cierpienie Meghan Markle. Podjął stanowcze kroki. „People” ujawniło nowe szczegóły

Meghan Markle ma dość życia w rodzinie królewskiej?

Po tym, jak Meghan Markle i książę Harry wyjaśnili swoje zmagania z publikacjami plotkarskimi, In Touch podał kolejną rewelację o małżonkach. Podobno księżna zabrała  Archiego i uciekła z domu.

Meghan Markle uciekła od księcia Harry'ego? Okładka In Touch

Meghan Markle uciekła od księcia Harry’ego? Okładka In Touch

W ostatnim wywiadzie Markle była bardzo emocjonalna, kiedy wyraziła frustrację ciągłymi atakami ze strony tabloidów, co wywołało intensywną dyskusję w mediach społecznościowych. Ponadto książę Harry i Mehgan pozwali brytyjskiego brukowca za naruszenie prywatności poprzez publikowanie osobistych wiadomości.

Rok krytyki ma druzgocący wpływ na Meghan – oświadcza tabloid na swojej okładce. – I prowadzi do najgorszej walki, jaka kiedykolwiek miała miejsce między nią a księciem Harrym.

Zobacz: Tak się zachowuje księżna? Meghan Markle zaliczyła wpadkę. Nie uszanowała zasad protokołu na publicznej imprezie!

Tabloid mówi, że Markle miał dość presji mediów i postanowiła opuścić pałac z dzieckiem bez zapowiedzi.

Archie Harrison w Afryce

Meghan i Archie Harrison w RPA

Dalej magazyn podaje, że królewski biograf pisze książkę o Meghan, co ponoć bardzo denerwuje parę. Sussexowie zastanawiają się, co autor może ujawnić. Dziennikarze In Touch twierdzą także, że królowa Elżbieta II nienawidzi księżnej za łamanie królewskiego protokołu.

Książę i księżna otrzymali krytykę ze względu na ich inicjatywę dotyczącą zmian klimatu, komentarze Markle bardziej odnosiły się do stałej i brutalnej natury osobistych ataków brytyjskich tabloidów. In Touch jest jedną ze stron winnych nieustannego nękania pary królewskiej, więc istnieje podejrzenie, że historia o ucieczce księżnej w ramach zemsty została po prostu spreparowana.

Książę Harry

Książę Harry

Czy tak jest rzeczywiście? Czekamy na kolejne doniesienia z Wysp.

Zobacz: Meghan Markle udzieliła wywiadu o ciąży. Wyjawiła mnóstwo sekretów. Pierwszy raz zdobyła się na taką rozmowę


Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Archie Harrrison w Afryce

Archie Harrrison w Afryce

Archie Harrrison w Afryce

Archie Harrrison w Afryce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×