NewsySzykuje się hit nad hity. Meghan Markle i książę Harry dostali propozycję nie do odrzucenia

Szykuje się hit nad hity. Meghan Markle i książę Harry dostali propozycję nie do odrzucenia

Meghan Markle, książę Harry
Meghan Markle, książę Harry
Marta Borkowska

02.10.2020 06:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Meghan Markle i książę Harry podjęli decyzję o opuszczeniu rodziny królewskiej na początku tego roku. Zostawili obowiązki oraz liczne nakazy i zakazy związane z etykietą. Oficjalnie wycofali się ze swoich ról w marcu 2020 roku. Para przeprowadziła się początkowo do Kanady, zanim wynajęła tymczasowy dom w Los Angeles. Niedawno kupili swój pierwszy dom rodzinny w Montecito, Santa Barbara i w lipcu przeprowadzili się do posiadłości z 15-miesięcznym Archiem.

Mimo rezygnacji z obowiązków starszych członków rodziny królewskiej para jest niezwykle aktywna zawodowo. Nie może z pewnością narzekać na brak zajęć i propozycji. Całkiem niedawno wyszło na jaw, że podjęli się kolejnego, wielkiego projektu. Państwo Sussex zdecydowało się założyć własną firmę produkcyjną i zawarli umowę z serwisem streamingowym Netflix.

W oświadczeniu dla New York Timesa, książę Harry i Meghan powiedzieli:

Skoncentrujemy się na tworzeniu treści, które informują, ale także dają nadzieję. Jako młodzi rodzice, tworzenie inspirujących programów rodzinnych jest dla nas również ważne.

Dodali, że bezprecedensowy zasięg Netflixa pomoże im udostępniać wpływowe treści, które prowokują działanie.

Harry and Meghan w nowym reality show

Jak donosi The Sun, książęca para ma w planach wpuścić fanów do swojego domu i pokazać, jak wygląda ich życie od środka. To wszystko ma odbyć się za pomocą małej kamery.

To wszystko będzie bardzo gustowne. Nie będzie to reality TV w stylu Katie Price i Petera Andre. Harry i Meghan chcą dać ludziom wgląd w ich życie, by ci mogli zaobserwować ich aktywności w działalność charytatywną - podaje informator.

Nie wiadomo jednak, czy w programie zobaczymy szczegóły z prywatnego życia pary, takie jak ich nowy dom w Kalifornii, czy może ich rocznego syna Archiego.

Wiele z odcinków będzie przede wszystkim dotyczyło ich filantropii, a nie tego, co robią za zamkniętymi drzwiami - dodaje źródło. Jednak nadal będzie to utrzymane w bardzo interesującej formie. A Meghan ma nadzieję, że widzowie w końcu zobaczą, jaka jest naprawdę.

Choć wiele osób kibicuje nowemu projektowi pary, to pojawiają się pogłoski, że taki show jest oznaką hipokryzji. W końcu Meghan i Harry mieli wyjechać z Anglii po to, by móc wieść normalne życie, nie będąc wciąż na świeczniku. Jednak wbrew temu ich nowe pomysły wciąż są dalekie od zachowania prywatności.

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest
Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest
Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew w Londynie
Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew w Londynie
Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison
Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison
Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison
Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także