Szukaj

Meghan Markle przesadziła z życzeniami dla księcia George’a?! Internauci wytknęli jej rażący błąd!

Książę George obchodził niedawno szóste urodziny. Z całego świata do chłopca zaczęły spływać życzenia. Nie wszystkim spodobały się jednak słowa Meghan Markle i Harry'ego. Zobacz, jaki był powód hejtu przez internautów. 
Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Książę George świętował niedawno szóste urodziny. Ten wyjątkowy dzień świętował z księżną Kate, Williamem i rodzeństwem na egzotycznych wakacjach. Z tej okazji do małego księcia zaczęły spływać życzenia z całego świata – w tym od jego najbliższych.

Wśród nich znaleźli się też Meghan Markle i książę Harry. Nie wszystkim spodobał się słowa, które w kierunku księcia zwrócili jego wujkowie. Okazuje się bowiem, że Pałac Kensington opublikował w sieci trzy urocze zdjęcia George’a. Ich autorką była księżna Kate.

Niemal natychmiast wpisy zalała lawina komentarzy, w którym królewscy fani zaczęli życzyć chłopakowi wszelkiej pomyślności. Wśród nich znalazły się słowa skierowane przez księcia Harry’ego i jego żonę:

Wszystkiego najlepszego! Życzymy Ci wyjątkowego dnia i dużo miłości.

Zbulwersowało to jednak fanów, którzy zareagowali niemal natychmiast:

  • Z okazji urodzin kogo? To jest książę George! Przyszły król!
  • Chociaż jestem Amerykaninem, wiem że te życzenia są w złym guście.
  • Powinniście okazać mu szacunek. To brytyjska rodzina królewska, a nie jakiś hollywoodzki plan filmowy.

Na szczęście jednak Meghan i Harry mogą liczyć na wiernych fanów, którzy niemal natychmiast stanęli w obronie małżonków przyznając, że:

  • Jesteście niesamowitym wujostwem. George Was kocha i to powinno być najważniejsze.
  • Dziękuję za to, że jesteście autentyczni. Ludzie muszą się przyzwyczaić, że „członkowie rodziny królewskiej” są tacy sami jak my.
  • Myślisz, że jego własna matka i ojciec nazywają go Księciem? Tytuł jest dla nas. Nie dla rodziny
Książę George wie, że zostanie królem?

Trudno nie zgodzić się z opiniami obrońców księcia i księżnej Sussexu. Zwłaszcza, że na ten moment książę George prawdopodobnie nie wie, że pewnego dnia zostanie królem Wielkiej Brytanii. Powód jest oczywisty – Kate i William chcą, by miał on normalne dzieciństwo:

Kate i William próbują opóźnić moment, w którym uświadomią George’a. Chcą mu dać szansę na normalność, zanim wciągną go w szereg procedur i obowiązków – przyznała Catherine Mayer, autorka książki Charles: The Heart of a King!

Kiedy nadejdzie moment, w którym chłopiec zostanie uświadomiony? Na to przyjdzie nam pewnie jeszcze trochę poczekać.

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry uczcili urodziny księcia George’a w piękny sposób! Cały internet zobaczył ich uroczą niespodziankę!

Zobacz: Brytyjczycy oszaleli na widok ubranka księcia George’a! Pochodzi z sieciówki i właśnie trafiło na wyprzedaż! Mega okazja!

Zobacz: Książę George świętuje swoje szóste urodziny! Przyszły król na najnowszych portretach pozuje w koszulce z sieciówki i wygląda bardzo słodko!


Meghan Markle i książe Harry złożyli życzenia księciu Georgeowi

Meghan Markle i książe Harry złożyli życzenia księciu Georgeowi

Książę George – portret z okazji 6 urodzin

Książę George – portret z okazji 6 urodzin

Książę George – portret z okazji 6 urodzin

Książę George – portret z okazji 6 urodzin

×