Meghan Markle i książę Harry po narodzinach córki zabezpieczyli swoją markę. Ich sprytny plan właśnie ujrzał światło dzienne

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry wymyślili sprytny plan, który pozwoli im na zawsze zostać blisko rodziny królewskiej. Sporą rolę odgrywa w tym ich niedawno narodzona córka. Sprawdźcie, co podają eksperci.

Meghan Markle i książę Harry na początku ubiegłego roku zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Przenieśli się za ocean. Zamieszkali w przepięknej posiadłości położonej w Santa Barbara. W ich sąsiedztwie mieszka sporo gwiazd. Wśród nich są m.in. Orlando Bloom i Katy Perry, z którymi łączą ich koleżeńskie relacje.

Małżonkowie od niedawna spełniają się w roli podwójnych rodziców. Ich córeczka, ​Lilibet Diana, przyszła na świat w piątek, 4 czerwca. Te szczęśliwe wieści przekazano w oficjalnym komunikacie, który w niedzielę obiegł media. Podkreślono w nim, że zarówno dziewczynka, jak i mama są zdrowe i odpoczywają w domu:

Lili urodziła się w piątek 4 czerwca o godzinie 11:40 pod zaufaną opieką lekarzy i personelu szpitala Santa Barbara Cottage w Santa Barbara w Kalifornii. Ważyła 7 funtów i 11 uncji. Zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe i odpoczywają w domu – para podzieliła się szczegółami w oświadczeniu opublikowanym w niedzielę – Lili nosi imię swojej prababki, Jej Królewskiej Mości, której przydomek rodzinny to Lilibet. Jej drugie imię, Diana, zostało wybrane na cześć jej ukochanej zmarłej babci, Księżnej Walii.

Meghan Markle i książę Harry sprytnie zabezpieczyli swoją markę

Meghan i Harry, nazywając najmłodsze dziecko Lilibet Diana, oddali piękny hołd mamie i babci księcia. Jak podają eksperci, małżonkom nie tylko zależało na tym, aby nieco zbliżyć się do rodziny królewskiej, ale także, by w pewnym stopniu zabezpieczyć przyszłość swoją i dzieci.

Angela Mollard, królewska komentatorka, w środowym wydaniu The Morning Show Australia zasugerowała, że wybierając takie imię dla dziewczynki, małżonkowie będą już na zawsze połączeni z Pałacem Buckingham. W jej ocenie królowa Elżbieta II musiała się na to zgodzić. Gdyby powiedziała „nie”, para mogłaby się poskarżyć mediom.

Wyobrażam sobie, że użyli nazwy Lilibet, aby zabezpieczyć markę, markę Sussex, aby na zawsze zostać związanymi z rodziną królewską. Gdyby królowa powiedziała „nie”, poszliby do Oprah i narzekaliby: „Tak, nie pozwoliła nam użyć tego imienia”.

Komentatorka dodała, że w jej ocenie Harry zachował się niewłaściwie. Niedawno publicznie żalił się na bliskich. Teraz próbuje się im przypodobać:

Kiedy oskarżasz swoją babcię i jej rodzinę, a potem idziesz i bierzesz jej imię, to nie jest wspaniałe zachowanie.

Podzielacie opinię ekspertki, że Meghan Markle i książę Harry nie powinni byli wybrać tego imienia?


Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×