Meghan Markle urodziła! Znamy imię córki Sussexów!

Meghan Markle urodziła

Meghan Markle urodziła

Meghan Markle urodziła. Książę Harry został ojcem. Para doczekała się córeczki. To drugie dziecko Sussexów. Co ustaliły zagraniczne media? Znamy imię maleństwa.

Meghan Markleksiążę Harry pobrali się 19 maja 2018 roku. Niedługo po tym wydarzeniu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko – Archiego. Gdy chłopiec był jeszcze niemowlęciem, para podjęła decyzję o opuszczeniu rodziny królewskiej. Krótko po tym przenieśli się do Stanów Zjednoczonych, gdzie zaczęli układać swoje życie od nowa. Właśnie na świecie pojawiła się ich wymarzona córeczka.

Meghan Markle poinformowała o ciąży w bardzo romantyczny sposób

Meghan bardzo dług ukrywała ciążowe krągłości, choć zagraniczne tabloidy od tygodni rozpisywały się na temat mającej powiększyć się rodzinie Harry’ego. Dopiero po kilku tygodniach para zdecydowała się potwierdzić wcześniejsze doniesienia.

Dokładnie 14 lutego małżonkowie przekazali radosną nowinę – księżna Sussex jest w ciąży. Przez kolejne tygodnie wręcz huczało od spekulacji na temat płci drugiego dziecka. Informację przekazał światu magazyn People.

Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussex są szczęśliwi, że spodziewają się drugiego dziecka – powiedział rzecznik pary w magazynie People.

Niedługo po tym na oficjalnym profilu magazynu na Instagramie została opublikowana czarno-biała fotografia wykonana przez przyjaciela Sussexów i wieloletniego fotografa, Misana Harrimana. Uśmiechnięty Harry czule spogląda na Meghan, która tuli spory brzuszek, leżąc na kolanach męża.

Płeć i imię dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego

Meghan i Harry po tym, jak obwieścili światu, że powtórnie zostaną rodzicami, w wywiadzie z Oprah Winfrey zdradzili płeć dziecka.

Wspaniale. (…) Jestem po prostu wdzięczny. Mamy chłopca i będziemy mieli także dziewczynkę – o co więcej można prosić? Stworzyliśmy naszą rodzinę – powiedział wnuk królowej Elżbiety II.

Para do końca utrzymywała w tajemnicy, jakie imię wybierze dla córeczki. Bukmacherzy od dawna typowali, że dziewczynka otrzyma imię Diana, na cześć tragicznie zmarłej księżnej Walii. Inne typy to: Isabelle, Emily oraz Marina.

Meghan Markle urodziła

Meghan Markle urodziła, o czym poinformowano w niedzielę.

Lilibet „Lili” Diana Mountbatten-Windsor urodziła się w piątek o 11:40 w szpitalu w Santa Barbara w Kalifornii. Ważyła 7 funtów i 11 uncji. Zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe i czują się świetnie – napisała para w oświadczeniu – Lili nosi imię swojej prababki, Jej Królewskiej Mości, której przydomek rodzinny to Lilibet. Jej drugie imię, Diana, zostało wybrane na cześć jej ukochanej zmarłej babci, Księżnej Walii.

Imię Lili nadali na część babci dziewczynki, Elżbiety, na którą tak właśnie czule mówią domownicy,  drugie jest oczywiście hołdem dla matki Harry’ego. Para zdecydowała się przekazać wieści na swojej stronie Archewell.

4 czerwca, zostaliśmy pobłogosławieni przybyciem naszej córki Lili. Ona jest czymś więcej, niż mogliśmy sobie wyobrazić i pozostajemy wdzięczni za miłość i modlitwy, które czuliśmy z całego świata. Dziękujemy za nieustanną życzliwość i wsparcie w tym wyjątkowym dla naszej rodziny czasie – piszą szcześliwi rodzice.

Na stronie pojawiła się także ważna dla Meghan i Harry’ego kwestia:

Osoby pytające o wysyłanie prezentów prosimy o wsparcie lub doinformowanie się o organizacjach działających na rzecz kobiet i dziewcząt: Girls Inc., Harvest Home, CAMFED lub Myna Mahila Foundation.

Podczas gdy książę i księżna są na urlopie rodzicielskim, Archewell będzie nadal wykonywać ważną pracę i publikować historie na stronie. Czekamy na spotkanie z Państwem!

Świeżo upieczonym rodzicom składamy serdeczne gratulacje.

Historia miłości Meghan Markle i księcia Harry’ego

Na podstawie historii miłości Harry’ego i Meghan można by było stworzyć scenariusz do komedii romantycznej. Poznali się na randce w ciemno, którą zorganizowali dla nich przyjaciela. Choć oboje na początku podchodzili do tego pomysłu bardzo sceptycznie. Gwiazda Suits w jednym z wywiadów wyznała, że zadała przyjaciołom tylko jedno pytanie:

Nie wiedziałam, kogo mogę się spodziewać. Zapytałam tylko, czy jest miły – powiedziała w rozmowie z BBC.

Po kilku wymienionych zdaniach zauważyli, że nadają na tych samych falach. Druga randka odbyła się dzień później, a po miesiącu oficjalnie wybrali się razem w podróż do Afryki, gdzie Sussex pracował jako wolontariusz jednej z organizacji humanitarnych.

Udało mi się ją przekonać, by dołączyła do mnie w Botswanie. Biwakowaliśmy pod gwiazdami, spędziliśmy czas sam na sam – zdradził BBC syn księcia Karola.

W październiku 2016 roku po raz pierwszy pojawili się na okładce The Sunday Express i tym samym zostali zdemaskowani. Krótko po tym musieli stawić czoła fali hejtu, jaka wylała się na Meghan. Prasa rozpisywała się na temat koloru jej skóry i pochodzenia, jednak wtedy swoje wsparcie okazał jej Pałac Buckingham, wydając oświadczenie z prośbą o zaprzestanie prześladowań.

25 września 2017 roku para po raz pierwszy pokazała się publicznie podczas meczu tenisowego w Toronto. Od tamtego czasu ich relacja nabierała tempa.

19 maja 2018 roku w kaplicy św. Jerzego w Windsorze zakochani powiedzieli sobie sakramentalne tak. Rok później na świecie pojawił się Archie Mountbatten-Windsor.


Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×