Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Rihanna ma nową fryzurę i wygląda jak milion dolarów. Nic dziwnego, skoro za jedną wizytę płaci… Oj dużo
Rihanna ma nową fryzurę i wygląda jak milion dolarów. Nic dziwnego, skoro za jedną wizytę płaci… Oj dużo

Rihanna ma nową fryzurę i wygląda jak milion dolarów. Nic dziwnego,...

Rihanna ma nową fryzurę i wygląda jak milion...

Wszyscy mówią o piersiach Anny Popek! Nagle stały się tak duże, że o mało nie rozerwały jej obcisłej koszulki!
Wszyscy mówią o piersiach Anny Popek! Nagle stały się tak duże, że o mało nie rozerwały jej obcisłej koszulki!

Wszyscy mówią o piersiach Anny Popek! Nagle stały się tak duże,...

Wszyscy mówią o piersiach Anny Popek! Nagle stały...

Na nowym oficjalnym portrecie książę George to już młody przystojniak! A wcześniej? Przypominamy najsłynniejsze zdjęcia następcy tronu! [GALERIA]
Na nowym oficjalnym portrecie książę George to już młody przystojniak! A wcześniej? Przypominamy najsłynniejsze zdjęcia następcy tronu! [GALERIA]

Na nowym oficjalnym portrecie książę George to już młody przystojniak! A...

Na nowym oficjalnym portrecie książę George to już...

Dziś niedziela, 22.07.2018

Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego bardziej ekskluzywny niż ślub księcia Williama i Kate Middleton! Różnice są kolosalne!

Meghan Markle książę HarryKulisy ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle wzbudza sporo emocji na królewskim dworze. Według Pałacu Kensington, weźmie w nim udział około 600 osób, plus specjalni goście z całej Wielkiej Brytanii, którzy będą obecni na popołudniowym przyjęciu po ceremonii.. Dla wielu byłoby to ogromne wesele, ale wedle standardów arystokracji jest to całkiem konserwatywna i dość zamknięta impreza. Okazuje się, że ekskluzywnością przebija nawet ślub księcia Williama i Kate Middleton.

Na ślubie następcy tronu i jego żony pojawiło się 1900 osób. Zaledwie o sto mniej, niż na weselu królowej Elżbiety II i księcia Filipa, którzy listę gości zamknęli na 2000 osób. Mała ilość gości u Meghan i Harry’ego po pierwsze rozbija się o jego prawa do globu. Teoretycznie jest zaledwie szósty w kolejce, więc szanse na to, że obejmie władzę są dość nikłe. Dlatego też, w przeciwieństwie do Kate i Williama, para nie jest zobligowana do zaproszenia przedstawicieli rządów ze wszystkich krajów.

Zdecydowano, że lista polityków i przywódców – z UK i reszty świata – nie jest potrzebna na ślubie księcia Harry’ego i panny Markle. Rząd Jej Królewskiej Mości skonsultował tę decyzję z domownikami i wyraził zgodę na pominięcie ich – podają brytyjskie media

Nie będzie więc ani Donalda Trumpa, ani Theresy May ani Michelle Obamy z mężem Barackiem Obamą. To, swoją drogą, rozwiązało niebezpieczeństwo politycznego skandalu i wszystkim ułatwiło życie. Ciekawym jest, że książę Andrzej na ślub z Sarah Ferguson zaprosił Nancy Reagan i premier Margaret Thatcher. Z kolei książę Edward zrezygnował z polityków na swoim weselu. W każdym razie – takie rozwiązanie znacząco skraca listę gości.

Innym powodem jest również miejsce, w którym odbędzie się ślub i wesele. Książę William i księżna Kate pobrali się w Westminster Abbey, które bez problemu pomieści 2 tysiące osób – na koronacji królowej Elżbiety udowodniono, że wejdzie tam również 8 tysięcy. St George’s Chapel w zamku Windsor pomieści jedynie 800, więc skrócenie listy było konieczne.

Później zrobi się jeszcze bardziej rodzinnie, bo na wieczorne przyjęcie zaproszono tylko 200 osób.

Oszczędzają czy nie lubią tłumów? 😉

 

Meghan Markle wybrała sobie druhnę, która jest jeszcze większą gwiazdą od niej! To chyba nie był najlepszy pomysł

Już wiadomo co księżna Kate założy na ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego! Elegancja na najwyższym poziomie

Meghan Markle zrobi wszystko aby uszczęśliwić księcia Harry’ego! Na swój ślub przygotowała wyjątkowe show ku pamięci księżnej Diany!Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×