Meghan i Harry wielkimi nieobecnymi na ślubie Kitty Specner. Dlaczego odrzucili zaproszenie? Oto powód

Meghan Markle, książę Harry, Kitty Spencer

Meghan Markle, książę Harry, Kitty Spencer

Meghan Markle i książę Harry nie gościli na ślubie Lady Kitty Spencer. Prasa ujawnia, jakie powody mogły mieć wpływ na ich decyzję.

Kitty Spencer jest bratanicą księżnej Diany. Międzynarodową rozpoznawalność przyniósł jej ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego, gdzie była jednym z ważniejszych gości. Wybrała piękną, zieloną suknię, która przyciągnęła uwagę niemal wszystkich fotoreporterów. Nie umknęła też internautom, którzy zaczęli śledzić aktywność Kitty w social mediach. W ciągu zaledwie jednej nocy liczba fanów na Instagramie wzrosła z 37 tys. do pół miliona:

To było bardzo dziwne i trochę przytłaczające – podsumowała nagły wzrost zainteresowania swoją osobą w jednym wywiadzie.

Meghan Markle i Harry nie pojawili się na ślubie Lady Kitty Spencer. Dlaczego?

Niedawno o Lady Kitty Spencer znów zrobiło się głośno. Tym razem przez fakt, że bratanica księżnej Diany stanęła na ślubnym kobiercu. Wyszła za mąż za starszego o 32 lata Michaela Lewisa. Wesele zorganizowano we Włoszech. Bawiło się na nim mnóstwo osób, wśród których warto wspomnieć m.in. siostry panny młodej Elizę i Amelię, piosenkarkę Pixie Lott oraz wicehrabinę Emmę Weymouth.

Chociaż Kitty Spencer gościła na ślubie swojego znanego kuzyna, Harry’ego i Meghan Markle zabrakło wśród osób świętujących ten dzień z parą młodą. Zagraniczna prasa donosi, że prawdopodobnie małżonkowie mieli osobiste powody. Na początku czerwca zostali drugi raz rodzicami. Powitali na świecie córkę, Lilibet Dianę, młodszą siostrę Archiego.

Jeśli Meghan i Harry chcieliby polecieć na uroczystość, musieliby albo zostawić dzieci  w Stanach Zjednoczonych, albo zabrać je ze sobą w podróż. Nie jest też tajemnicą, że zakochani po narodzinach dziecka bardzo ograniczyli zawodowe aktywności. O tym, że wybrali się na urlop rodzicielski, poinformowano na oficjalnej stronie fundacji, którą prowadzą:

Podczas gdy książę i księżna są na urlopie rodzicielskim, Archewell będzie nadal wykonywać ważną pracę i publikować historie na stronie. Czekamy na spotkanie z Państwem!

Na ten moment nie wiadomo, kiedy Meghan Markle i książę Harry razem wezmą udział w jakimkolwiek wydarzeniu.


Lady Kitty Spencer w sukni ślubnej

Lady Kitty Spencer w sukni ślubnej

Lady Kitty Spencer w sukni ślubnej

Lady Kitty Spencer w sukni ślubnej

Kitty Spencer

Kitty Spencer

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×