NewsyHarry i Meghan imprezują z Eugenią

Harry i Meghan imprezują z Eugenią

Harry, Meghan, Eugenia i Jack
Harry, Meghan, Eugenia i Jack
Elwira Szczepańska

01.03.2022 00:20, aktual.: 25.03.2022 12:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Książę Harry od dawna przyjaźni się z księżniczką Eugenią. To ona poznała Meghan Markle jako pierwsza z całej rodziny królewskiej. Niedawno książę Sussex pojawił się też w towarzystwie kuzynki na SuperBowl 2022. Potem zostali przyłapani, już w towarzystwie współmałżonków na kolacji w luksusowej restauracji.

Harry i Meghan imprezują z Eugenią i jej mężem

Mniej więcej w tym samym czasie, kiedy okazało się, że królowa Elżbieta postanowiła odwołać spotkanie wideo ze względu na objawy przypominające przeziębienie, za oceanem Sussexowie zostali przyłapani, podczas spotkania z księżniczką Eugenią i jej mężem Jackiem Brooksbankiem. Dobrej zabawy nie popsuła obawa o chorą na COVID-19 babcię.

Woman's Day podaje, że wszyscy czworo jedli kolację w Montecito w Caruso's – pięciogwiazdkowej restauracji z widokiem na ocean w kompleksie hotelowym Rosewood Miramar Beach. Kolacja w przedsprzedaży w lokalu, który specjalizuje się w owocach morza, kosztuje 190 USD za osobę, przed doborem win.

Byli w radosnym nastroju, głośno się śmiali i żartowali – mówił jeden ze świadków - Ma się wrażenie, że wszyscy są bardzo bliskimi przyjaciółmi i się lubią. Meghan i Harry wydawali się dumni z tego, że pokazują swoje miejsce.

Spotkanie kuzynów nastąpiło po wiadomości, że Sussexowie podpisali nową umowę najmu swojego mieszkania w Windsorze, Frogmore Cottage – a informatorzy twierdzą, że królowa nie jest tym zachwycona.

Królowa widziała, co zrobili w tym miejscu w ramach ich renowacji, i pomyślała, że ​​to okropne – mówi źródło - Meghan próbowała zmodernizować bardzo stary budynek i najwyraźniej wszędzie jest dużo złota i pop-artu – Elżbieta nie może zrozumieć, jak ich lokatorka, księżniczka Eugenia, może tam mieszkać!

Królowa miała raczej nadzieję, że Sussexowie zwrócą majątek, ponieważ nie chcą wracać. Wydaje się jednak, że książę Karol, może to ukrócić.

Narasta niechęć, że Meghan i Harry otrzymali najlepsze nieruchomości, a teraz są one używane jako kolejna królewska dojna krowa, gdy ją podnajmują. Dlaczego mieliby mieć z tego korzyści?

Ma być to analizowane przez Karola i Williama, gdy przejmą kontrolę nad monarchią i będą chcieli zakończyć ten proceder.

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku
Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku
Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku
Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku
Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku
Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku
Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku
Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku
Meghan Markle and Prince Harry promote Covid vaccinations at Global Citizen concert in Central Park in NY    Pictured: Prince Harry,Meghan Markle      World Rights, No Portugal Rights
Meghan Markle and Prince Harry promote Covid vaccinations at Global Citizen concert in Central Park in NY Pictured: Prince Harry,Meghan Markle World Rights, No Portugal Rights
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także