Bratanica księżnej Diany wspomina ślub Meghan i Harry’ego. Nie była gotowa na to, co wydarzyło się po ceremonii

książę Harry księżna Meghan Lady Kitty

książę Harry księżna Meghan Lady Kitty

Bratanica księżnej Diany była obecna na ślubie Meghan i Harry'ego w 2018 roku. W ostatnim wywiadzie ujawniła sekrety tego wydarzenia. Sama nie spodziewała się tego, co działo się po weselu.

Meghan Markle i książę Harry jako para wzbudzają mnóstwo emocji. Odkąd wnuk królowej Elżbiety II zaczął spotykać się z rozwiedzioną amerykańska gwiazdą Hollywood, tabloidy dosłownie nie milkły. Zakochani codziennie pojawiali się na okładkach, a paparazzi nie odstępowali ich na krok. Wyglądało na to, że ich relacja jest bardzo poważna. Fani oczywiście się nie pomylili, a po pewnym czasie ogłoszono ich zaręczyny.

Towarzyszyło temu oficjalne oświadczenie, oraz bardzo romantyczna sesja zdjęciowa. To wtedy po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć pierścionek, który dla swojej ukochanej zaprojektował sam książę Harry. Znajdują się w nim aż trzy diamenty. Największy z nich pochodzi z Bostwany, a dwa mniejsze to pamiątka po jego matce – Dianie.

Od tamtej pory trwały gorączkowe przygotowania do królewskiego ślubu. Od początku wiadomo było, że uroczystość będzie niezwykle spektakularna. Przysięgę małżeńską zobaczyli bowiem nie tylko goście zaproszeni do świątyni, ale także miliony widzów zgromadzonych przed telewizorami na całym świecie.

Bratanica księżnej Diany ujawniła sekrety ślubu Harry’ego i Meghan

Książę Harry i księżna Meghan pobrali się 19 maja 2018 roku. Ceremonia zaślubin odbyła się w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor. Zaproszonych było niemal 600 gości. Wśród nich oczywiście najbliższa rodzina, ale także tłum celebrytów. Na liście gości znalazła się również bratanica księżnej Diany, lady Kitty Spencer. To córka jej brata hrabiego Charlesa Spencera.

Kilka dni temu udzieliła obszernego wywiadu magazynowi Town&Country, w którym zdradziła, co działo się na ślubie Meghan i Harry’ego. To, że wydarzenie wzbudzało ogromne zainteresowanie, było wiadomo od początku. Kitty jednak była oszołomiona późniejszymi wydarzeniami. Gdy wzięła swój telefon do ręki, zobaczyła, jak bardzo wzrosła jej liczba obserwatorów:

Obudziłam się następnego dnia, spojrzałam na swój telefon i pomyślałem: „Ups, czy przez pomyłkę wziąłem [telefon] kogoś innego?” – zdradza Kiity.

Okazało się bowiem, że w ciągu zaledwie jednej nocy liczba jej wirtualnych znajomych wzrosła z 37 tys. do pół miliona:

To było bardzo dziwne i trochę przytłaczające – podsumowała nagły wzrost zainteresowania swoją osobą.

Kitty pracuje jako modelka, a dzięki swojej urodzie i kreacji w odważnych odcieniach zieleni i pomarańczowych szpilkach wyróżniała się z wielkiego tłumu na uroczystości Sussexów.

Kuzynka Harry’ego i Williama również szykuje się do ślubu. W 2019 przyjęła pierścionek zaręczyny, a swoje plany odkłada ze względu na pandemię. Podobno na liście ślubnych gości nie zabraknie jej kuzynów wraz z żonami.

Jak widać, nawet dalsi członkowie rodziny królewskiej mogą liczyć na spore zainteresowanie fanów.


Kitty Spencer – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Kitty Spencer – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Kitty Spencer – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Kitty Spencer – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Kitty Spencer – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Kitty Spencer – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×