Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Książę Harry już traktuje Meghan Markle jak królową! Dostała od niego wartą fortunę pamiątkę po księżnej Dianie

Meghan Markle, książę Harry i księżna Diana


Meghan Markle dostała biżuterię po księżnej Dianie

Meghan Markle jest naprawdę szczęśliwą dziewczyną. Poznała księcia, który zakochał się w niej bez pamięci, szybko została jego oficjalną dziewczyną i zaraz potem narzeczoną. Meghan wyjechała z rodzinnego Los Angeles i przeprowadziła się do Londynu, gdzie zamieszkała z księciem Herrym. Para już planuje bajkowy ślub. Ponoć zmiany były dla aktorki trudne, więc Harry dwoi się i troi, żeby Meghan jak najłatwiej weszła w tryb życia na brytyjskim dworze i stara się jej wynagrodzić porzuconą karierę.

Książę rzucił dla ukochanej palenie, zaprojektował pierścionek zaręczynowy z diamentów matki i załatwił, żeby Meghan mogła założyć tiarę Diany na ślub, ale to nie wszystko – okazuje się, że zakochany Harry chce w prezencie „przedślubnym” podarować Meghan przepiękne diamentowo-szafirowe kolczyki należące kiedyś do jego matki! Była to jedna z jej ulubionych ozdób, zwłaszcza że Lady Di kochała szafiry.

Ponoć książę bardzo liczy na to, że narzeczona założy klejnoty na ślub, jako wyraz szacunku i pamięci dla jego zmarłej matki.

Niezwykły gest Meghan Markle przejdzie do historii! Tak podziękuje księżnej Dianie podczas ślubu

Meghan Markle dopiero co wprowadziła się do pałacu, a już dyktuje warunki! Książę Harry odczuł to na własnej skórze!

Szykuje się smakowity skandal! Kontrowersyjny dziennikarz zabrał się za spisanie biografii Meghan Markle!

Czy czekasz na ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego?Komentarzy: 12


Ania ? | 8 lutego 2018, 14:31

Jestem pewna, że Meghan będzie się wzorować na Dianie… Ale NIGDY jej nie dorówna! ? Może zakładać jej biżuterię i tiarę, mieć bajkowy ślub i piękną sukienkę i robić wszystko co robiła Lady Di, ale to ją prawdziwą księżną nie uczyni. Bo to nie tylko tytuł…


Gość | 19 grudnia 2017, 17:32

Miłość. Jest ślepa ciekawe jak długo ten związek potrwa? Oczywiście życzę im szczęścia ale ona coś mi nie pasuje może jestem w błędzie poza tym geny ma kiepskie.


Gość | 19 grudnia 2017, 10:26

Aha? No ja nie oceniam. Ta baba co bierze ślub kub z kięciem Harrym bedzie miala suknie po księżnej Dianie. No kurde troche szacunku moze przeciez ona zmarła tragicznie, a chyba nikt nie bedzie porównywał tego plastiku do ksieżny Diany


Jet | 19 grudnia 2017, 10:07

Piękna i Bestia


Gość | 19 grudnia 2017, 01:25

może mają kasę!


Gość | 19 grudnia 2017, 01:23

a oni są jacyś lepsi ?


Irlandia | 19 grudnia 2017, 00:08

Nie każde słowa to krytyka spowodowana zazdrością. Moze to być czyste stwierdzenie faktów ! Jedno jest pewne! Megan nie będzie łatwo na angielskich włościach . A brytyjska arystokracja bywa wyjątkowo kapryśna.


Ilona | 18 grudnia 2017, 23:56

Co tak się pieklisz,oskarżając o zawiść czy zazdrość ! Ale nie będzie łatwo Megan i miłość obojga do siebie może być za mało. Tym bardziej,że świat arystokracji angielskiej bywa okrutny . Czego doświadczyła Diana, którą traktowano jak piąte Koło u wozu ! I to są fakty a nie jakaś tam zawiść!


Lilith | 18 grudnia 2017, 22:55

Po co tyle jadu najlepiej sie ocenia kogos i wyzywa strasznie jestescie zawistni podli zazdrosny naród a co jeśli ona go kocha naprawde po za tym to ze wyglada tak to tylko pozory moga byc dajcie im spokoj niech sa szczensliwi ja zycze im duzo szczenscia przetrwania bo ataki i tak benda sie sypaly na nich przez takich nie dowartosciowanych ubekow jak wy wstyd mi za was !!!!!!


Gość | 18 grudnia 2017, 22:26

Dobra z niej modliszka Nie widzę u niej dobrej kobiety Jest cwana i wyrachowana suka Po trupach a dojdzie do celu Tak wypowiadają się jej koleżanki To jest przeciwieństwo do Katte No cóż miłość jest ślepa Szkoda chłopaka dla niej


Ula | 18 grudnia 2017, 22:01

Już tam stare arystokratyczne brytyjskie rody dadzą jej do wywaru ! Nie będą patrzeć,że jest żoną Harrego .


Gość | 18 grudnia 2017, 18:11

Kiedyś to musiało nastąpić


Dodaj komentarz
×