Szukaj

Beatrice zalała się łzami na własnym weselu. Meghan zrujnowała jej ceremonię jednym SMS-em

Meghan Markle, Beatrice

Meghan Markle, Beatrice

Meghan Markle zrujnowała wesele księżniczce Beatrice. Jeden SMS, a panna młoda zalała się łzami. Co donoszą zagraniczne media na temat tego dramatu?

Księżniczka BeatriceEdoardo Mapelli Mozzi pobrali się na Zamku Windsor podczas sekretnej uroczystości. Przez pandemię koronawirusa para została zmuszona do zmiany pierwotnego terminu ślubu. Wszystko zaplanowano na 29 maja, a sakramentalne tak zakochani mieli sobie powiedzieć w Chapel Royal w Pałacu św. Jakuba. Już w lutym Pałac Buckingham wystosował oficjalne oświadczenie na temat uroczystości.

Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała młodym wszystkie plany. Miała być spektakularna impreza, ale narzeczeni musieli zadowolić się skromnym przyjęciem w otoczeniu najbliższych osób.

Wszystko jednak miało udać się znakomicie, czego dowodem zdjęcia nowożeńców, którymi podzieliła się z internautami rodzina królewska. Czyżby? Zagraniczna prasa donosi, że niestety, ale księżniczka Beatrice na własnym ślubie zalała się łzami, a to wszystko za sprawą jednej wiadomości od Meghan.

Jak Meghan Markle doprowadziła do łez Beatrice w dniu ślubu?

Uroczystość na pewno przejdzie do historii, chociażby ze względu na niezwykłą suknię panny młodej. Księżniczka Beatrice sukienkę Normana Hartnella pożyczoną od królowej. Osobista krawcowa monarchini pomogła dopasować kreację, tak aby idealnie leżała na pannie młodej. Wyjątkowym elementem stylizacji ślubnej była także tiara, którą miała na głowie Beatrice. Ona również należy do Elżbiety II, a monarchini miała ją na sobie podczas swojego ślubu z księciem Filipem w 1947.

Wszystko pięknie, zdjęcia cudowne, ale okazuje się, że tu na scenę wkracza Meghan – jedną wiadomością zepsuła kuzynce Harry’ego jej wielki dzień.

Women's Day o relacji Meghan i Beatrice

Women’s Day o relacji Meghan i Beatrice

Donosi o tym Women’s Day, którego okładka głosi: Meghan rujnuje królewskie wesele! Beatrice we łzach ucieka z przyjęcia. Artykuł donosi, że  Markle uznała za stosowne ocenić stylizację panny młodej. Najwyraźniej para młoda przesłała zdjęcia ze ślubu księciu Harry’emu i jego żonie, którzy nie mogli przybyć na uroczystość – podobnie zresztą jak wielu członków rodziny. Meghan następnie świadomie zraniła pannę młodą w dniu jej ślubu, wysyłając SMS-a, w którym miała napisać, że to najmniej piękna suknia ślubna i stylizacja, jaką kiedykolwiek widziała.

Jak widać, Meghan Markle nie przestaje być ofiarą tabloidów, które kreują ją na prawdziwie czarny charakter rodziny królewskiej. Wam pozostawimy ocenę prawdziwości tych doniesień Women’s Day.


Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi – ślub

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi – ślub

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi – ślub

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi – ślub

Księżniczka Beatrice wzięła ślub

Księżniczka Beatrice wzięła ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×