Szukaj

Meghan Markle znalazła sojusznika w rodzinie królewskiej. Wspólnie połączyły siły przeciwko Kate

Kate, Meghan

Kate, Meghan

Wojna Meghan Markle z księżną Kate nadal trwa? Tabloid donosi o narastającym konflikcie księżnych, do którego przyłączyła się jedna z księżniczek. Stanęła murem za żoną Harry'ego.

O konflikcie w rodzinie królewskiej kolorowa prasa pisze nie od dzisiaj. Najnowsze wieści ogniskowały się wokół sporu Williama z Harrym oraz nieodmiennie Kate z Meghan. Teraz tabloid donosi, że Markle ma sojuszniczkę. Szykuje się niezła wojna.

Meghan Markle i Eugenia łączą siły przeciwko Kate

Dom Windsorów jest podzielony na dwie części, a linie bitew już są wytyczone – tak dramatycznie zapowiada swoje rewelacje Woman’s Day. Zaledwie kilka tygodni po tym, jak królowa ujawniła swój zespół A – składający się z niej samej, księcia Karola, Camilli, księcia i księżnej Cambridge, księżnej Anny, księcia Edwarda i jego żony Sophie, magazyn uważa, że rodzina podzielił się bardziej niż kiedykolwiek.

Odkąd wymieniona ósemka zebrała się na schodach zamku Windsor, aby uczcić chwalebny powrót Williama i Kate z ich udanej podróży pociągiem przez Wielką Brytanię, podczas którego podziękowali pracownikom pierwszej linii pandemii, stało się jasne, że królowa ich widzi jako swoich godnych następców. Księżniczki Beatrice i Eugenia zostały pominięte i odebrały to jako afront.

Królowa jest bardzo świadoma dobrego PR i wybrała najbezpieczniejsze rozwiązanie, jakie można było znaleźć w młodym pokoleniu monarchii. Przez skandale związane z przyjaźnią księcia Yorku z pedofilem oraz ciągłymi błędami księcia i księżnej Sussex nie podejmowała żadnego ryzyka, na przykład z udziałem córek księcia Andrzeja w powitaniu. Jest jej strasznie żal, ale rodzina po prostu nie może sobie teraz pozwolić na zbyt bliskie kojarzenie się z nazwiskiem York.

Jednak tym razem Beatrice i Eugenia nie mają zamiaru odpuścić.

Od 10 lat są zmuszane do grania drugich skrzypiec za Kate i mają już dość. Nie mogły powstrzymać goryczy, kiedy zobaczyły ją promienną na schodach Windsoru z własną babcią, podczas gdy„księżniczki krwi”, jak nazywają siebie, siedziały w domu na kanapie i obserwowały, jak wszystko się rozwija. Beatrice i Eugenia zawsze wydawały się być kimś innym niż„zwykła Kate”. W pałacu jest wielu, którzy czerpią przyjemność z ich goryczy.

Meghan i Eugenia przeciwko Kate – okładka tabloidu

Meghan i Eugenia przeciwko Kate – okładka tabloidu

Tymczasem, chociaż Meghan zdecydowała się opuścić rodzinę i przenieść się do Kalifornii z księciem Harrym, nie przeszkodziło jej to w osądzaniu arystokratów. Najbardziej jej żal Sophie, gdyż uważa, że została na szybko zaangażowana jako jej zastępstwo. Sądzi, że ​​rodzina płaci cenę za to, że była wobec niej okrutna, ponieważ to mogła dodać uroku całej familii.

Informatorzy twierdzą, że Sussexowie, nawet tysiące kilometrów od Anglii, nadal powodują taki sam chaos w rodzinie, jak gdy byli na miejscu. Teraz jeszcze dochodzą wieści, że Eugenia jednoczy się z Meghan przeciwko Kate.

Mówi się, że Markle i Harry chcą nawet podnająć wyremontowany Frogmore Cottage w Windsorze księżniczce i jej mężowi Jackowi Brooksbanksowi, a wszystko po to, żeby obie panie mogły działać razem ku szkodzie ulubienicy Brytyjczyków.

Wszystkie te doniesienia zdają się być mocno naciągane. Eugenia nigdy nie przejawiała większego zainteresowania wzmożeniem swojej działalności na rzecz królowej, a Meghan i Kate są obecnie w dobrych stosunkach. Może świadczyć o tym choćby fakt prezentów, które Kate i William wysłali do USA, otrzymując także podarki od Sussexów.


Meghan Markle w cieniu księżnej Kate

Meghan Markle w cieniu księżnej Kate

Księżna Kate w 2016 roku miała sukienkę, którą założyła na ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego

Księżna Kate w 2016 roku miała sukienkę, którą założyła na ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego

Meghan Markle, książę Harry, Camilla Parker-Bowles i księżna Kate na Trooping the Colour 2019

Meghan Markle, książę Harry, Camilla Parker-Bowles i księżna Kate na Trooping the Colour 2019

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Gorszych bredni nie słyszałam. Księżniczka Eugenia oraz jej siostra są którejś do kolejce do tronu, mają spokojne życie, prace. Więc tamta gazeta nieźle klamie

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×