Szukaj

Królowa Elżbieta II znalazła już zastępstwo za Meghan i Harry’ego. Kto przejmie ich obowiązki?

Królowa Elżbieta II: oświadczenie ws. Meghan i Harry'ego

Królowa Elżbieta II: oświadczenie ws. Meghan i Harry'ego

Meghan Markle i książę Harry postanowili zrzec się pełnienia królewskich obowiązków. Wiemy, kto ich zastąpi! Królowa Elżbieta II lepiej nie mogła wybrać.

Przynależność do rodziny królewskiej to nie tylko przywileje ale też obowiązki. A z tych właśnie postanowiła zrezygnować księżna Meghan i jej ukochany książę Harry. Zakochani chcą zacząć nowe życie i planują przeprowadzkę do Kanady… Co dalej?

Decyzja wnuków z pewnością nie ucieszyła królowej. Nie zmienia to jednak faktu, że musiała zachować kamienną twarz. Jak donosi brytyjski The Sun królowa wie już, kto zastąpi Meghan i Harry’ego w rodzinie królewskiej. Oczywiście chodzi o obowiązki, z jakich Sussexowie oficjalnie zrezygnowali.

Zobacz też: Meghan Markle czy księżna Kate? Jedna z nich traci sympatię Brytyjczyków. Badania nie pozostawiają złudzeń

Królowa Elżbieta II wybrała zastępcę Meghan i Harry’ego

Będzie to hrabina Sophie. 55-latka jest ulubienicą królowej. Nic więc dziwnego, że właśnie ją wskazał królewski palec. Kobieta trafiła do królewskiego towarzystwa wychodząc za Edwarda, najmłodszego syna królowej Elżbiety II i księcia Filipa.

Przed laty Sophie pracowała w branży public relations. Zrezygnowała z tego, by zająć się rodziną. Można więc śmiało stwierdzić, że hrabina doskonale wie, jak odnaleźć się w rzeczywistości w dużej mierze kreowanej przez tabloidy i programy rozrywkowe.

To był problem, z którym przez lata zmagała się Meghan – czytamy w publikacji „The Sun”.

Hrabina Sophie

Hrabina Sophie

Teraz to hrabina Sophie będzie gościem oficjalnych, królewskich spotkań, na których będzie godnie zastępować Meghan i Harry’ego. Póki co to wszystko pogłoski. Pałac Buckingham nie skomentował jeszcze tych doniesień, ale podobno jest to tylko kwestia czasu.


Hrabina Sophie

Hrabina Sophie

Hrabina Sophie

Hrabina Sophie

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×