Szukaj

Mąż Oli Jordan o blaskach i cieniach bycia tatą. To zdjęcie i fryzura „na Einsteina” mówią więcej niż słowa

James Jordan i Ella

James Jordan i Ella

James Jordan, mąż Oli Jordan, podzielił się na Instagramie przemyśleniami na temat bycia tatą. Mała Ella jest jego całym światem, ale ewidentnie opieka nad nią daje mu w kość. To zdjęcie mówi więcej niż słowa.

Ola Jordan to bardzo utytułowana tancerka tańca towarzyskiego, która doskonale czuje się w formatach telewizyjnych i jest bardzo popularna zwłaszcza w Wielkiej Brytanii. Przez dziewięć lat występowała w programie Strictly Come Dancing, a od 2018 roku oceniała uczestników polskiego Tańca z gwiazdami. Obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim. Prywatnie jest żoną tancerza Jamesa Jordana.

Już we wrześniu Ola i jej mąż poinformowali, że zostaną rodzicami. Do zapłodnienia doszło dzięki metodzie in vitro. Jakiś czas potem zdradzili także płeć maluszka.

Dziewczynka, to najlepsze, co mogło nas spotkać. Szczerze mówiąc, nie pozwolę jej odejść od nas – powiedziała Ola, na co James dodał – Owinie mnie sobie wokół swojego małego paluszka. Ale będzie z nami mieszkać, dopóki nie skończy 32 lat – powiedzieli wtedy.

Od czasu kiedy Ella pojawiła się w ich życiu, stała się centrum ich świata, a także opanowała social media mamy i taty. To tam dzielą się swoją radością, ale także i troskami.

James Jordan o zmęczeniu

James Jordan bardzo angażuje się w opiekę nad córeczką. Możemy go podgląd w social mediach, jak z oddaniem zajmuje się Ellą. Razem doświadczają świata, na przykład pływając w basenie. To on zatroskany pytał internautów o rady, kiedy malutka źle się czuła, a lekarz zalecił cierpliwie ja obserwować.

Dzisiaj opublikował lekko żartobliwy post. Pozuje na zdjęciu ze słodką Ellą. Ma nieuporządkowana fryzurę, można by powiedzieć, że na Einsteina i jest wyraźnie zmęczony. Wymowny jest też podpis:

Każdy, kto mówi: „Posiadanie dziecka odmładza”, kłamie.

Ella na zdjęciu wygląda przesłodko i niewinnie, ale każdy rodzic wie, że taki maluch jest bardzo wymagający, a dziewczynka najwyraźniej całkowicie eksploatuje uwagę tatusia. Internauci są rozbawieni, pisząc, że James opowiada historię ich życia.


James Jordan i Ella

James Jordan i Ella

Mąż Oli Jordan

Mąż Oli Jordan

Ola Jordan z córką

Ola Jordan z córką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×