Szukaj

Martyna Wojciechowska zmieniła plany! Miała zostawić córkę z Przemkiem Kossakowskim, a wywozi ją na drugi koniec świata!

Martyna Wojciechowska zabiera córkę do Afryki

Martyna Wojciechowska od kilku miesięcy jest w nowym związku ze swoim kolegą po fachu – przystojnym Przemkiem Kossakowskim. Od jakiegoś czasu media huczały, że gwiazda, wybierając się w swoją kolejną podróż, “podrzuci” partnerowi swoją córkę, Marysię. Okazuje się jednak, że nic z tych rzeczy. Według informacji Faktu, zamiast zostawić dziewczynkę w Polsce, wywiezie ją na drugi koniec świata.

Dla Marysi nie jest to żadna nowość. Dziewczynka odziedziczyła po mamie miłość do podróży, często towarzyszy jej również podczas górskich wypraw. Teraz pojedzie z nią do Afryki. A szkoła? Przecież wiadomo, że podróże kształcą lepiej, niż jakiekolwiek nudne lekcje. Poza tym która 10-latka może pochwalić się tym, że była na Czarnym Lądzie?

Czeka mnie wielka, niezapomniana podróż z córką do Afryki. Dla mnie to nic nowego, ale z Marysią z różnych przyczyn do tej pory jeszcze tam nie dotarłyśmy. Cieszę się na to, co przed nami. To, jaką moja córka ma silną psychikę i odporność, jest naprawdę niesamowite. Mam w Marysi niesamowitą partnerkę do wypraw górskich – mówi podekscytowana dziennikarka

Jak donosi Fakt, jedną z najważniejszych dla Marysi atrakcji podczas tego wyjazdu będzie spotkanie z jej 19-letnią przybraną siostrą. Martyna adoptowała okaleczoną, prześladowaną dziewczynkę na odległość i wspomaga ją finansowo. Kabula jest albinoską, ze względu na swoją przypadłość straciła rękę.

To na pewno będzie ważne przeżycie dla całej trójki!

Przemek Kossakowski jedną wypowiedzią zdradził, jak bardzo szaleje za Martyną Wojciechowską [WIDEO]

Martyna Wojciechowska podjęła ryzykowną decyzję dotyczącą swojej 11-letniej córki! Wszystko przez Przemka Kossakowskiego!

Nareszcie! Martyna Wojciechowska pochwaliła się najnowszym tatuażem. Jest ogromny! „Klasyka!”


Czy lubisz programy Martyny Wojciechowskiej?

×