Szukaj

Marta Wiśniewska pokazała swoje dorosłe już dzieci! Wygląda przy nich jak starsza siostra!

Marta Wiśniewska z dziećmi

Marta Wiśniewska choć czasy swojej świetności ma już za sobą, nadal jest popularna, a plotki na jej temat goszczą na pierwszych stronach tabloidu. Przypomnijmy, że Marta nazywana Mandaryną jest znakomitą tancerka, instruktorka tańca, wokalistka, choreografka, a także aktorką. Największy szał na Mandarynę był wówczas, gdy była ona żoną lidera  grupy Ich TrojeMichała Wiśniewskiego.

Nikt nie zapomni również Mandarynie feralnego wykonania piosenki podczas festiwalu sopockiego w 2005r. Wówczas jej występ wywołał ogromne poruszenie w mediach. Marta działała dalej w show biznesie w 2006 prowadziła swój program Let’s Dance, czyli zrobię dla was wszystko. W 2007 otworzyła szkołę tańca Mandaryna Dance Studio. W 2013 ogłosiła koniec kariery muzycznej. Jednak na początku 2018 zapowiedziała powrót do koncertowania, i tak też uczyniła.

We wszystkich projektach Mandarynę wspierają jej dzieci, których ojcem jest Michał Wiśniewski. Marta z Michałem ma dwoje dzieci, 15-letniego syna Xaviera Michała oraz 14-letnią córkę Fabienne Martę. Do 2007 roku Martę wspierał również jej ówczesny partner Michał Szatkowski, później  fotograf Wojciech Bąkiewicz. Obecnie atrakcyjna Mandaryna od 2017 jest związana z prawnikiem Pawłem Wójcikiem.

Na swoim profilu Marta Wiśniewska pochwaliła się swoimi pięknymi dziećmi. Dumna mama wygląda przy nich jak starsza siostra!

Zobaczcie!

 

Wpadka najgorsza z możliwych. Mandaryna nie wiedziała, gdzie występuje. Wyszło słabo

Brudna i wydziarana Mandaryna promuje nowy singiel. Powraca niczym feniks z popiołów

Chociaż to ona jest gwiazdą, wszystkie oczy zwrócone były na niego! Przystojny partner Mandaryny zadebiutował na oficjalnej imprezie!

 


Mandaryna z dziećmi

Mandaryna z dziećmi

Marta Wiśniewska, Paweł Wójcik – 4funtv urodziny

Marta Wiśniewska, Paweł Wójcik – 4funtv urodziny

Marta Wiśniewska pokazała swojego chłopaka

Marta Wiśniewska pokazała swojego chłopaka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×