Utwór Ev'ry Night uczynił z Mandaryny jedną z największych gwiazd muzyki dance w Polsce na początku XXI wieku. Przynajmniej takiego zdania jest były mąż Marty, Michał Wiśniewski:
Gdyby Marta nie słuchała Kanclerzowej (menedżerka wokalistki, z którą toczyła sprawy sądowe – red.), do dziś byłaby królową dance. Miała w sobie tyle charyzmy, czaru, taką chęć… Żyła tym wszystkim! Po prostu tylko nie potrafiła śpiewać. Ale wszystko śpiewała sama. Wiadomo, że później obrabiano to komputerowo, ale naprawdę wykonała mrówczą pracę i jestem dla niej pełen podziwu.
Wiśniewski stwierdził, że podobno Mandaryna sprzedała więcej płyt w Polsce niż Edyta Górniak:
Poza tym oddajmy cesarzowi co cesarskie – bez urazy, ale sprzedała więcej płyt niż Edyta Górniak - powiedział w rozmowie z weszlo.com.
Chcielibyście znowu usłyszeć na żywo Martę? Taki powrót z pewnością byłby wydarzeniem 2018 roku :-)