Jak reaguje Marta Manowska na utratę posady w TVP? Zdjęcia, które obiegły prasę nie pozostawiają złudzeń

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska nie będzie pojawiała się już w The Voice Senior, a kolejne doniesienia na temat jej pracy nie są optymistyczne. Co w czasie medialnego zainteresowania robi dziennikarka? W tabloidzie pojawiły się zdjęcia. 

Marta Manowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek, które już od lat współpracują z TVP. Sporą sympatię widzów przyniósł jej program Rolnik szuka żony. Od pierwszej edycji pełni tam rolę prowadzącej. Widzów ujęła swoim spokojem i dobrym sercem. Zdążyła zaprzyjaźnić się z wieloma uczestnikami reality show, dlatego nie może dziwić, że zakochani zapraszają ją na śluby.

Po sukcesie formatu dla samotnych rolników szybko otrzymała kolejne propozycje współpracy. Stacja dostrzegła jej potencjał i zaczęła obsadzać w kultowych formatach rozrywkowych. Pojawiła się między innymi w Sanatorium miłości, czy The Voice Senior. Wydawało się, że pozycja Marty u pracodawcy stale rośnie w siłę i w trudnych czas nie musi martwić się o brak zajęcia. Jednak okazało się coś zupełnie innego.

Co robi Marta Manowska po utracie pracy?

W środę media obiegła informacja o tym, że dziennikarka straciła pracę w Telewizji Polskiej. Dla fanów gwiazdy będzie to prawdziwy cios. Według informacji, które przekazał portal Pomponik gwiazda żegna się z The Voice Senior, ale może to nie być koniec zmian, jakie ją czekają.

Jeśli chodzi o Martę i TVP, to w ostatnim czasie da się zaobserwować sporą zmianę. Na korytarzach telewizji coraz częściej mówi się o tym, że nie jest już ulubienicą Kurskiego, a praca z nią nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Nie zobaczymy jej w najbliższej edycji „The Voice Senior” i niewykluczone, że to nie koniec zmian w jej grafiku – powiedział informator tabloidu.

Co robi Marta Manowska, gdy ważą się jej losy w TVP? Gwiazda akurat spędza beztroski urlop. Wiadomo, że dziennikarka uwielbia podróżować i zwiedziła już spory kawałek świata. Równie chętnie pojawia się też nad polskim morzem. Tam właśnie spotkali ją paparazzi, którzy zrobili jej kilka zdjęć. Dziennikarka nie tylko się opalała, ale postanowiła także uciąć sobie krótką drzemkę. Jedno z jej zdjęć rozgrzało okładkę dzisiejszego wydania Super Expressu.

Dzień dobry!Dziś do poczytania w "Super Expressie":

Posted by Super Express on Wednesday, August 10, 2022

Widać Marta odpoczywa od medialnego szumu i relaksuje się nad Bałtykiem, a jej fanom nie pozostaje nic innego jak czekać na jesienną ramówkę TVP. Wtedy będzie wiadomo, w jakich programach zobaczą prezenterkę.


Marta Manowska - okładka Super Express 11.08.22(1)

Marta Manowska - okładka Super Express 11.08.22

Marta Manowska – TeleKamery 2022

Marta Manowska – TeleKamery 2022

Marta Manowska - Wiktory 2021

Marta Manowska - Wiktory 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×