NewsyMarta Manowska zdradziła jak na planie "Rolnik szuka żony" rozwiązywano problem alkoholu

Marta Manowska zdradziła jak na planie "Rolnik szuka żony" rozwiązywano problem alkoholu

Marta Manowska miała rude włosy
Marta Manowska miała rude włosy
Ewelina Buchnajzer

17.12.2015 03:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Manowska jest prowadziła dwie edycje programu "Rolnik szuka żony". Być może poprowadzi kolejną, bo telewizja zastanawia się nad konsytuacją. Kobieta występuje nie tylko w roli prowadzącej, ale przede wszystkim osoby, która doradza uczestnikom, rozmawia o ich problemach i pomaga w wyborze żon.

Bardzo zaangażowała się w ten program i traktuje go niezwykle poważnie, wie, że rolnicy są wrażliwymi osobami dlatego podchodzi do nich niezwykle delikatnie i z dużym wyczuciem, by nie urazić żadnego z nich. Ostatnio w wywiadzie dla "Twojego stylu"opowiedziała o pracy na planie. Zdradziła, że zastanawiała się czy ten program ma sens i jak producenci podejdą do autentyczności.

W „Rolnik szuka żony" zastanawiałam się, czy program odda prawdę o ludziach. Czy przed kamerami będą oni autentyczni. Ale już pierwsze spotkanie z ekipą dało mi pewność, że zrobimy wszystko, aby pokazać bohaterów takimi, jakimi oni są. Choć pojawiały się głosy, że powinniśmy przebrać ich w lepsze ubrania, wyczyścić brud za paznokciami - mówi

Marta twierdzi, że nikt nie jest stylizowany ani przebierany. Jedynymi zamianami, które wprowadzają producenci jest maskowanie marek. Bardzo często chodzi o alkohol...

Czy to oznacza, że uczestnicy programu nie są stylizowani. Tylko w domach, gdzie nagrywaliśmy program, likwidowaliśmy rzeczy, które nie mogą pojawić się w telewizji, np. alkohol stojący czasem w widocznym miejscu, zasłanialiśmy loga na sprzęcie elektronicznym, marki na ciągnikach i samochodach. Poza tym w programie jest poważne obostrzenie, że nie pokazujemy dzieci. Taka jest zasada i jej przestrzegamy - dodaje.

Będziecie oglądać kolejną edycję?

Marta Manowska na Wielkim Meczy TVN vs TVP
Marta Manowska na Wielkim Meczy TVN vs TVP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także