NewsyMarta Manowska pokazała zdjęcie z noworodkiem. Fotografią uczciła nietypowe święto

Marta Manowska pokazała zdjęcie z noworodkiem. Fotografią uczciła nietypowe święto

Marta Manowska
Marta Manowska

13.10.2021 06:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Manowska zapisała się w świadomości Polaków jako prowadząca program Rolnik szuka żony. Dziennikarka prowadziła też The Voice Senior Sanatorium miłości. W skład jej dorobku twórczego wchodzą trzy książki – Nacjonalizm w Hiszpanii. Katalonia i Kraj Basków – dwie drogi do niepodległościBytomianie – ich życie miastoRolnik szuka żony. 37-latka pozostaje w związku z Adamem. Nawet nie ukrywa, że odnalazła z nim wielkie szczęście:

Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży… zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej niż do tej pory mówiłam. Myślę, że ja po prostu jestem osobą, która się wywodzi na całe życie. Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła – wyjawiła.

Już w ubiegłym roku kolorowa prasa donosiła, że Marta Manowska jest w ciąży. Wówczas te spekulacje okazały się nieprawdziwe. Plotki powróciły w bieżącym roku. Fani zwrócili uwagę na to, że nosi ona luźniejsze ciuchy i ma nieco pełniejszą buzię. Główna zainteresowana nie potwierdziła spekulacji ze strony internautów. Teraz opublikowała wiele mówiące zdjęcie.

Marta Manowska dodała nowe zdjęcie. Widać na nim kobietę z noworodkiem

Na profilu na Instagramie gwiazdy TVP pojawiło się zdjęcie, na którym widać kobietę pozującą z noworodkiem. Owa kobieta to jednak nie Marta Manowska, lecz Marianna Gierszewska. Prezenterka udostępniła zdjęcie i wpis aktorki z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego (10 października). Jej koleżanka napisała m.in.:

Światowy dzień zdrowia psychicznego. I ja nad zdrowiem chciałabym zatrzymać się dziś… bardziej. Bo żeby do tego zdrowia dojść, musisz przejść przez miejsca schorowane. Musisz przejść przez kłujące wspomnienia i tak, w sercu, Łagodnie je utulić. Musisz zatrzymać się przy trudnej pamięci ciała. I w tych bólach, czasem dosłownych, a czasem tylko symbolicznych, postarać się spojrzeć na nią bardziej. I wreszcie, musisz przyjrzeć się, własnej historii, która inna być nie mogła. (...) Żeby dojść do tego, co dziś mogę nazwać zdrowiem… musiałam dotknąć śmierci… Złapać się za rękę z bólem… Przytulić się ze wstydem… Spojrzeć na trudy… Przepłukać ocean łez… Zwątpić… Poczuć na języku gorzki smak bezsilności, rozbicia i niemocy…

W dalszej części emocjonalnego wpisu dodała:

Żeby dojść do tego, co dziś mogę nazwać zdrowiem, musiałam najpierw uznać kalectwo swojego serca, by dopiero z tego miejsca, móc zrozumieć je lepiej. Dzisiejszy dzień będzie żywą reklamą rozmaitych możliwości na dziarską poprawę samopoczucia. Lobbowanie zdrowia nie uda się jednak tam, gdzie nie uznamy tego, co okryte ranami. Miłość i odrzucenie. Sukces i porażka Zdrowie i choroba. Są sobie bliższe, niż nam się wydaje. One, we wzajemnych zależnościach. Pokazują pewną całość. Nie ścigaj się wiec dziś o to zdrowie. Ale stań do prawdy o tym, co okaleczone. To pierwszy krok. W stronę, lekkiego.

Jak widać, plotki o ciąży  Manowskiej okazały się fałszywe. Pozostaje nam cieszyć się szczęściem Gierszewskiej!

Kim jest Marianna Gierszewska?

Marianna Gierszewska, córka Macieja Kowalewskiego, to młoda aktorka znana z występów w m.in. serialu Pułapka. Na początku tego roku ogłosiła, że jest w ciąży. Przekazała:

2 + 1 … i jeszcze psiaki do kompletu. Nasz gang się powiększa. Długo zastanawiałam się jak Wam o tym powiedzieć. W końcu zdecydowaliśmy, że jedyne, co wystarczy pokazać, to naszą niekończącą się radość i miłość. W lato, tego roku, zostaniemy rodzicami po raz pierwszy. Nie możemy się doczekać!!!

W ostatnim czasie gwiazda udostępniła w sieci relację ze swojego porodu. Poród – jak zdradziła – trwał 20 godzin. Wszystko możecie zobaczyć poniżej.

 • Marta Manowska na plaży
 • Marta Manowska na plaży
 • Zdjęcie opublikowane przez Manowską na Instagramie
 • Marta Manowska - Jesienna ramówka TVP 2021
 • Marta Manowska - Jesienna ramówka TVP 2021
 • Marta Manowska - metamorfoza
 • Marta Manowska świętuje pierwszy dzień wiosny
 • Slider item
 • Marta Manowska nad morzem
 • Marta Manowska na plaży
 • Marta Manowska na plaży
[1/11] Marta Manowska na plaży
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także