Szukaj

Nie cichną plotki o ciąży Marty Manowskiej. Fani dopatrzyli się istotnych zmian w jej wyglądzie i zachowaniu

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska ostatnio coraz częściej jest brana pod lupę przez internautów. Jej fani dopatrzyli się kilku zmian w jej wyglądzie i zachowaniu, które mogą świadczyć o ciąży. Co zwróciło ich uwagę?

Marta Manowska jest jedną z bardziej lubianych prezenterek TVP. Szerszej publiczności dała się poznać jako gospodyni programu Rolnik szuka żony. Swoją pogodą ducha i miłym usposobieniem szybko zaskarbiła sobie sympatię wszystkich uczestników i widzów przed telewizorami. Nic więc dziwnego, że pracodawcy przygotowali dla niej kolejne zawodowe wyzwania.

Prezenterka jak nikt potrafiła wysłuchać bohaterów miłosnego show dla rolników, dlatego wydawała się być idealną kandydatką do tego, by poprowadzić również program Sanatorium miłości.

Na planie kolejnego hitu TVP pomaga seniorom znaleźć miłość na resztę życia, udowadniając, że uczucie nie zna metryki. Ona sama pracując na planie, również odnalazła swoją drugą połówkę. Gwiazda obdarzyła uczuciem dźwiękowca, który pracował z nią przy Sanatorium miłości. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post potwierdziła, że jej związek jest bardzo poważny.

Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży… zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej, niż do tej pory mówiłam. Myślę, że ja po prostu jestem osobą, która się wywodzi na całe życie. Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła.

Marta nie ukrywa swojego uczucia, a jej fani cały czas czekają na pierwsze zdjęcie z ukochanym. Nie milkną też domysły na temat jej ciąży.

Marta Manowska jest w ciąży? Fani nie mają wątpliwości

Marta Manowska już kilka lat temu zdradziła, że jest gotowa na to, by założyć rodzinę. Wcześniej jednak nie miała idealnego kandydata, z którym mogłaby zrealizować swoje marzenia o dzieciach i domu pełnym ciepła.

Chciałabym mieć dziecko i czuję, że to jest właściwy moment w życiu. Jestem na to gotowa i bardzo tego pragnę – wyznała 3 lata temu w rozmowie z nieistniejącym już magazynem „Flesz”.

Wydaje się, że teraz jest ten najwłaściwszy moment w życiu. Gwiazda ma u swego boku prawdziwą miłość, a jak wiadomo, już od jakiegoś czasu rozgląda się za domem na obrzeżach miasta. W święta wyemitowano odcinek specjalny Rolnika, a fani nadal rozmawiają o ciąży Manowskiej. Zauważyli, że ma nieco pełniejszą buzię i nosi coraz luźniejsze ubrania.

Podczas ujęć kręconych w samochodzie nie zapinała pasów, co szybko wychwyciła jedna z internautek.

Czyżby ciąża? – zapytała fanka pod jednym z postów na oficjalnym profilu show.

Przypomnijmy, że w Polsce kobiety w ciąży nie muszą mieć zapiętych pasów. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalny komentarz Marty w tej sprawie.


Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska – TVP 2020 jesienna ramówka

Marta Manowska – TVP 2020 jesienna ramówka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×