Szukaj

Marta Manowska kupuje dom. Wymagania? Po 16 przeprowadzkach są bardzo sprecyzowane

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska w nowym roku planuje wielkie zmiany. Gwiazda podjęła decyzję o kupnie nowego domu. Jakie ma wymagania? Wszystko zdradziła w najnowszym wywiadzie.

Marta Manowska to jedna z najbardziej lubianych prezenterek stacji TVP. Po raz pierwszy szerszej publiczności dała się poznać jako gospodyni programu Rolnik szuka żony. Pogodnym usposobieniem szybko zaskarbiła sobie sympatię nie tylko uczestników reality show, ale także większości widzów. Dzięki temu Telewizja Polska szybko przygotowała dla niej kolejne zawodowe wyzwania.

Gwiazda została prowadzącą Sanatorium miłości. Później przyszła pora na The Voice Senior, gdzie dodawała otuchy starszym osobom, które postanowiły spełnić marzenia o muzycznej karierze. To jednak nie koniec rewolucji w zawodowym życiu Marty.

Ostatnio mówi się także o tym, że być może będziemy mogli ją zobaczyć we flagowym programie Dwójki, czyli Pytaniu na śniadanie. Podobno negocjacje już trwają.

Produkcja chce zaprosić na rozmowy zaraz po świętach Martę Manowską. Mówi się, że Marta jest uwielbiana przez widzów i będzie idealnie pasować do porannego pasma TVP2. Jest serdeczna, życzliwa, rodzinna, ciepła. Jej osoba o poranku na pewno przyciągnie przed telewizory wiele osób w różnych kategoriach wiekowych – zdradza informator portalu Pudelek.

Marta Manowska

Marta Manowska

W związku z tym, że dziennikarka zdecydowanie jest ulubienicą widzów, to te doniesienia wydają się być bardzo prawdopodobne. Na nadchodzący wielkimi krokami 2021 rok gwiazda ma też bardzo ambitne plany osobiste. Jakie?

Marta Manowska kupuje nowy dom. Gdzie?

Dziennikarka ma napięty grafik, dlatego nikogo nie dziwi, że od kilku lat mieszka w stolicy. Jednak to nie z Warszawą planuje związać swoją przyszłość. Na nowy rok ma bardzo ambitne plany. Gwiazda już poszukuje nowego lokum. Marzy jej się ostoja z dala od zgiełku miasta.

Mam swoje cele, do których zmierzam. Chciałabym mieć dom blisko lasu. Największe wrażenie robią na mnie nie miasta, ale właśnie natura.

Marta chciałaby znaleźć swoje miejsce na ziemi, w którym mogłaby odpocząć po pracy. Po 16 przeprowadzkach w końcu chciałaby osiąść gdzieś na stałe.

Marzy mi się dom na zawsze. Taki bezpieczny port.

W nowym roku życzymy Marcie, aby udało jej się znaleźć wymarzony dom.


Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska - Rolnik szuka żony 7

Marta Manowska - Rolnik szuka żony 7

Marta Manowska - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Marta Manowska - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×