Szukaj

TVP przekonuje wielką gwiazdę do prowadzenia „Pytania na śniadanie”. Trwają ostre negocjacje

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie ma mieć nową prowadzącą. Choć plotki głosiły, że to Izabella Krzan otrzyma posadę w śniadaniówce, serwis Pudelek poinformował, że władze TVP typują inną kandydatkę. Kogo zobaczymy od 2021 roku?

Pytanie na śniadanie od 2002 roku umila poranki. Do studia zapraszani są goście, którzy w rozmowie z prowadzącymi poruszają interesujące tematy. W każdym odcinku widzowie otrzymują szereg przydatnych porad oraz mogą dowiedzieć się, co słychać w świecie show-biznesu.

O odejściu Marceliny Zawadzkiej ze śniadaniówki tygodniami rozpisywały się tabloidy. Jedna z najbardziej wyrazistych prezenterek TVP postanowiła zrobić sobie krótką przerwę w pracy zawodowej, po tym jak na jaw wyszło, że przed laty była zamieszana w oszustwa podatkowe. Gdy sprawa przybrała na sile, gwiazda wydała oficjalne oświadczenie:

Ta sprawa miała miejsce w 2017 roku. Chcę Was zapewnić, że nie dokonałam świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem. Od wielu lat funkcjonuję w podobny sposób i zawsze robię to uczciwie, co jest bardzo ważne dla mnie, dla Was i osób, z którymi współpracuje.

Na czas nieobecności Zawadzkiej jej miejsce zajęła prezenterka serwisów informacyjnych w TVP Info – Małgorzata Opczowska. Okazuje się jednak, że to nie koniec zmian w Pytaniu na śniadanie, ponieważ twórcy formatu planują zatrudnić kolejną znaną i lubianą gwiazdę. Już teraz wiadomo, że nie będzie nią Izabella Krzan.

Marta Manowska nową prowadzącą Pytanie na śniadanie?

Zaledwie kilka tygodni temu widzowie popularnej śniadaniówki poznali nową parę prowadzących, w skład której wchodzą Katarzyna Cichopek oraz Maciej Kurzajewski, a już w mediach krążą nowe doniesienia, że w najbliższym czasie na kanapie TVP pojawi się kolejna twarz doskonale znana widzom stacji.

Od kilku tygodni szeptem mówiło się o tym, że Izabella Krzan dołączy do ekipy Pytania na śniadanie, jednak serwis Pudelek opublikował właśnie rozmowę z osobą związaną z produkcją, która zdradziła, że producenci zmienili plany:

Produkcja chce zaprosić na rozmowy zaraz po świętach Martę Manowską. Mówi się, że Marta jest uwielbiana przez widzów i będzie idealnie pasować do porannego pasma TVP2. Jest serdeczna, życzliwa, rodzinna, ciepła. Jej osoba o poranku na pewno przyciągnie przed telewizory wiele osób w różnych kategoriach wiekowych.

Marta Manowska jest sztandarową gwiazdą Telewizji Polskiej, która w krótkim czasie zaskarbiła sobie zaufanie tysięcy widzów. Prowadzi takie programy jak Rolnik szuka żony czy Sanatorium miłości. Krótko po tym otrzymała stanowisko gospodyni The Voice Senior. Program na tyle przypadł telewidzom do gustu, że już w styczniu rusza druga edycja.

Marta Manowska – TVP 2020 jesienna ramówka

Marta Manowska – TVP 2020 jesienna ramówka

Nikogo nie dziwi zatem, że władze TVP to właśnie ją widzą na stanowisku nowej gwiazdy porannego show. Jej obecność na antenie z pewnością podniosłaby słupki oglądalności:

Marta ma to do siebie, że jest uwielbiana przez widzów w każdym wieku, z różnym wykształceniem, od najmłodszych po seniorów. Obecnie będzie się sprawdzać dodatkowo w The Voice od Senior, ale wyniki oglądalności programów z nią pokazują, że TVP zdecydowanie chce postawić na nią w 2021 – zdradził Pudelkowi informator.

Wszystko wskazuje na to, że Izabella Krzan nie ma szans na otrzymanie nowego stanowiska, niemniej jednak władze TVP mają powierzyć jej sprawowanie innej funkcji. Okazuje się, że Krzan w najbliższym czasie będzie pojawiała się jako prowadząca koncerty i imprezy okolicznościowe w TVP.

Chcielibyście zobaczyć Martę Manowską w Pytaniu na Śniadanie?


Marta Manowska nową prowadzącą Pytanie na śniadanie?

Marta Manowska nową prowadzącą Pytanie na śniadanie?

Marta Manowska nową prowadzącą Pytanie na śniadanie?

Marta Manowska nową prowadzącą Pytanie na śniadanie?

Marta Manowska

Marta Manowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×